atomowy zlot motocyklowy 6-8 sierpnia Krąpiewo/k Bydgoszczy
Siemanko.
6-8 sierpnia w Krapiewie k Bydgoszczy jest zlot motocyklowy.
Poniżej link do strony klubu. Zapowiada się mnóstwo ciekawych atrakcji!
JA będę
http://www.fenixbydgoszcz.pl/zlot_motoc ... oszcz.html
6-8 sierpnia w Krapiewie k Bydgoszczy jest zlot motocyklowy.
Poniżej link do strony klubu. Zapowiada się mnóstwo ciekawych atrakcji!
JA będę
http://www.fenixbydgoszcz.pl/zlot_motoc ... oszcz.html