Strona 1 z 1

atomowy zlot motocyklowy 6-8 sierpnia Krąpiewo/k Bydgoszczy

PostNapisane: poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 07:27
przez siudzi
Siemanko.
6-8 sierpnia w Krapiewie k Bydgoszczy jest zlot motocyklowy.
Poniżej link do strony klubu. Zapowiada się mnóstwo ciekawych atrakcji!
JA będę
http://www.fenixbydgoszcz.pl/zlot_motoc ... oszcz.html