Strona 1 z 1

Moto Zauro Music 2010 w Bałtowie

PostNapisane: wtorek, 3 sierpnia 2010, 15:30
przez SUHY
http://www.motozaurobaltow.pl/
Ktoś z forum się wybiera? Lub ze znajomych, chętnie bym się dołączył w wawie bo to będzie mój pierwszy wyjazd na zlot.

PostNapisane: wtorek, 3 sierpnia 2010, 21:58
przez Bielak
Jedną z atrakcji wypisanych na stronie są "SEX -NIESPODZIANKI" :mrgreen: Brzmi zachęcająco :)

PostNapisane: sobota, 7 sierpnia 2010, 14:00
przez kyrtap87
widziałem na fotach czarne jajco dziś ktoś jest z forumowiczów ,moze i ze ja polecę koło 18