Stunt Grand Prix International 2010 6-8 Sierpień
Stunt Grand Prix International 2010 6-8 Sierpień
________________________________________
Czy ktoś bywał w poprzednich latach. Jakie wrażenia?
Zastanawiam się czy się nie wybrać w niedziele.
Plan imprezy i lista zawodników TU
[ Dodano: 09-08-10, 10:50 ]
Byłem, pooglądałem, nagrałem co nieco. Ogólnie pozytywne wrażenie.
________________________________________
Czy ktoś bywał w poprzednich latach. Jakie wrażenia?
Zastanawiam się czy się nie wybrać w niedziele.
Plan imprezy i lista zawodników TU
[ Dodano: 09-08-10, 10:50 ]
Byłem, pooglądałem, nagrałem co nieco. Ogólnie pozytywne wrażenie.