Strona 1 z 1

Stunt Grand Prix International 2010 6-8 Sierpień

PostNapisane: piątek, 6 sierpnia 2010, 19:11
przez Riki
Stunt Grand Prix International 2010 6-8 Sierpień
________________________________________

Czy ktoś bywał w poprzednich latach. Jakie wrażenia?

Zastanawiam się czy się nie wybrać w niedziele.

Plan imprezy i lista zawodników TU

[ Dodano: 09-08-10, 10:50 ]
Byłem, pooglądałem, nagrałem co nieco. Ogólnie pozytywne wrażenie.