TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Lucky » sobota, 14 sierpnia 2010, 18:46
Tak się zastanawiam ilu posiadaczy GSXF jeździ w Olsztynie lub okolicach. Może jakiś spocik??
-
Lucky
-
przez Joter » poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 21:49
Ja bywam w Olsztynie prawie co weekend

Ale fakt, że chyba jeszcze zadnego GSXF-a nie spotkałem. Fakt też, że od niedawna dopiero śmigam.
-
Joter
-
- Posty: 43
- Dołączył(a): środa, 14 lipca 2010, 23:04
- Lokalizacja: Warszawa
przez Lucky » wtorek, 17 sierpnia 2010, 00:21
Są na pewno 4, mój imbryk i 3ech znajomych . Jak będziesz miał ochotę polatać to daj znać

-
Lucky
-
przez Ronin » wtorek, 17 sierpnia 2010, 17:55
A ja chociaż mieszkam w okolicach Wawy uważam Olsztyn za jedno z najładniejszych miast naszego kraju. Jak tylko mam wolny weekend odwiedzam kumpli w Olsztynie. W ten weekend też się wybieram. Pozdrawiam Krzyżaków z Olsztyna i okolic.
-
Ronin
-
przez Joter » wtorek, 17 sierpnia 2010, 22:10
Będę teraz leciał w sobotę do Olsztyna na jakiś tydzień urlopu więc może uda mi się kogoś spotkać. Głównie rezyduję w miodówku

-
Joter
-
- Posty: 43
- Dołączył(a): środa, 14 lipca 2010, 23:04
- Lokalizacja: Warszawa
przez Lucky » środa, 18 sierpnia 2010, 16:29
W sobotę wolny jestem dopiero po 19:00. Ale polatać można albo jakieś piwko wypić.
-
Lucky
-
przez Masa » niedziela, 6 marca 2011, 23:28
do Olsztyna dołącza nowy gsxf 600 ;] niedawno kupiłem i jestem nowy pozdro
-
Masa
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości