Olsztyn

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Olsztyn

Postprzez Lucky » sobota, 14 sierpnia 2010, 18:46

Tak się zastanawiam ilu posiadaczy GSXF jeździ w Olsztynie lub okolicach. Może jakiś spocik??
Lucky
 

Postprzez Joter » poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 21:49

Ja bywam w Olsztynie prawie co weekend :P Ale fakt, że chyba jeszcze zadnego GSXF-a nie spotkałem. Fakt też, że od niedawna dopiero śmigam.
Joter
 
Posty: 43
Dołączył(a): środa, 14 lipca 2010, 23:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lucky » wtorek, 17 sierpnia 2010, 00:21

Są na pewno 4, mój imbryk i 3ech znajomych . Jak będziesz miał ochotę polatać to daj znać :)
Lucky
 

Postprzez Ronin » wtorek, 17 sierpnia 2010, 17:55

A ja chociaż mieszkam w okolicach Wawy uważam Olsztyn za jedno z najładniejszych miast naszego kraju. Jak tylko mam wolny weekend odwiedzam kumpli w Olsztynie. W ten weekend też się wybieram. Pozdrawiam Krzyżaków z Olsztyna i okolic.
Ronin
 

Postprzez Joter » wtorek, 17 sierpnia 2010, 22:10

Będę teraz leciał w sobotę do Olsztyna na jakiś tydzień urlopu więc może uda mi się kogoś spotkać. Głównie rezyduję w miodówku 8)
Joter
 
Posty: 43
Dołączył(a): środa, 14 lipca 2010, 23:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lucky » środa, 18 sierpnia 2010, 16:29

W sobotę wolny jestem dopiero po 19:00. Ale polatać można albo jakieś piwko wypić.
Lucky
 

Postprzez Masa » niedziela, 6 marca 2011, 23:28

do Olsztyna dołącza nowy gsxf 600 ;] niedawno kupiłem i jestem nowy pozdro
Masa
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron