Strona 1 z 1

Olsztyn

PostNapisane: sobota, 14 sierpnia 2010, 18:46
przez Lucky
Tak się zastanawiam ilu posiadaczy GSXF jeździ w Olsztynie lub okolicach. Może jakiś spocik??

PostNapisane: poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 21:49
przez Joter
Ja bywam w Olsztynie prawie co weekend :P Ale fakt, że chyba jeszcze zadnego GSXF-a nie spotkałem. Fakt też, że od niedawna dopiero śmigam.

PostNapisane: wtorek, 17 sierpnia 2010, 00:21
przez Lucky
Są na pewno 4, mój imbryk i 3ech znajomych . Jak będziesz miał ochotę polatać to daj znać :)

PostNapisane: wtorek, 17 sierpnia 2010, 17:55
przez Ronin
A ja chociaż mieszkam w okolicach Wawy uważam Olsztyn za jedno z najładniejszych miast naszego kraju. Jak tylko mam wolny weekend odwiedzam kumpli w Olsztynie. W ten weekend też się wybieram. Pozdrawiam Krzyżaków z Olsztyna i okolic.

PostNapisane: wtorek, 17 sierpnia 2010, 22:10
przez Joter
Będę teraz leciał w sobotę do Olsztyna na jakiś tydzień urlopu więc może uda mi się kogoś spotkać. Głównie rezyduję w miodówku 8)

PostNapisane: środa, 18 sierpnia 2010, 16:29
przez Lucky
W sobotę wolny jestem dopiero po 19:00. Ale polatać można albo jakieś piwko wypić.

PostNapisane: niedziela, 6 marca 2011, 23:28
przez Masa
do Olsztyna dołącza nowy gsxf 600 ;] niedawno kupiłem i jestem nowy pozdro