Moto-poprawiny w mieście pierwszego polskiego motocykla LECH

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Moto-poprawiny w mieście pierwszego polskiego motocykla LECH

Postprzez maniak » wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:53

Witam forumowiczów!! 4 września w Opalenicy odbędą się motopoprawiny czyli poprawka IV Spotkań motocyklowych z lipca. Zapraszam wszystkich na jedną z ostatnich imprez motocyklowych w tym sezonie !! Wlotka jedyne 20zł w tym blacha zlotowa!! Zapewniamy dobrą zabawę, darmowe garaże do motorsów, koncerty kapel i mnóstwo konkurencji!! Kto był ten wie jakimi obiektami dysponujemy tak więc polecam
maniak
 

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron