TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez maniak » wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:53
Witam forumowiczów!! 4 września w Opalenicy odbędą się motopoprawiny czyli poprawka IV Spotkań motocyklowych z lipca. Zapraszam wszystkich na jedną z ostatnich imprez motocyklowych w tym sezonie !! Wlotka jedyne 20zł w tym blacha zlotowa!! Zapewniamy dobrą zabawę, darmowe garaże do motorsów, koncerty kapel i mnóstwo konkurencji!! Kto był ten wie jakimi obiektami dysponujemy tak więc polecam
-
maniak
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości