Strona 1 z 1

Wyjazd 1-3 Październik

PostNapisane: sobota, 25 września 2010, 18:18
przez mitsu
Hej wiem ze jestem tu nowy ale może jakiś wspólny wyjazd w nadchodzący weekend tak na rozpoczęcie sezonu jesienno - Zimowego co wy na to?

początek miesiąca wiec zaraz po wypłacie :)
jakby co mam jedno miejsce wolne :)


Pozdrowionka

PostNapisane: sobota, 25 września 2010, 20:14
przez KMX
heh, a 2 mam urodziny :D ale raczej nie moje strony... chyba ze wybieracie sie na poludnie :D

PostNapisane: niedziela, 26 września 2010, 09:28
przez mitsu
południe to nawet niegłupi pomysł :)

ale na razie trzeba zebrać chętnych.

PostNapisane: poniedziałek, 27 września 2010, 10:56
przez Bones
I jak plany ?? Jakbyście byli na południu to można by się gdzieś spotkać na postoju i przedstawić ;) Dajcie znać jak idą przygotowania.

PostNapisane: poniedziałek, 27 września 2010, 16:28
przez mitsu
Jak na razie brak chętnych ale może coś da się zebrać.

A macie tam na południu jakieś paletko dla zmęczonych podróżą ? :)

Pozdro

[ Dodano: 27-09-10, 20:23 ]
no to może okolice zakopca

już paru chętnych mam (nie członkowie forum ale zawsze cos :)

są następni

PostNapisane: wtorek, 28 września 2010, 14:12
przez KMX
ja mysle ze w niedziele mogl bym wpasc o ile nic mi nie wypadnie...

PostNapisane: wtorek, 28 września 2010, 15:13
przez Bones
Pogoda ma być ładna to też mógłbym podskoczyć i się przywitać ;) Którędy będziecie jechać ?

PostNapisane: wtorek, 28 września 2010, 18:32
przez mitsu
Jak najbardziej 7 podobno do Radomia jest git i później też niekiepska :)

PostNapisane: środa, 29 września 2010, 15:05
przez bl0ndyn
Z Wawy do Radomia cały czas dwa pasy i jest parę momentów, że można maks polecieć, Radom - Kielce już jeden pas ale droga ok. Niestety ten weekend odpada :(

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 10:52
przez mitsu
Hej skoro jest mało chętnych na wyjazd na południe. To może ktoś wpadnie do 200 na Tunelowej w Wawce a w sobotę na msze za motocyklistów do Starej Iwicznej kolo Piaseczna.

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 13:23
przez firefox
To Ty nie w drodze???Taka piekna pogoda :)

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 14:16
przez mitsu
no nie w drodze za malo chetnych i pogoda do bani bo tu maly deszczyk i chetnie polatalbym daj znać jak co. Bo ja będę w 200 dzisiaj pewnie.