Wyjazd 1-3 Październik
Hej wiem ze jestem tu nowy ale może jakiś wspólny wyjazd w nadchodzący weekend tak na rozpoczęcie sezonu jesienno - Zimowego co wy na to?
początek miesiąca wiec zaraz po wypłacie
jakby co mam jedno miejsce wolne
Pozdrowionka
początek miesiąca wiec zaraz po wypłacie
jakby co mam jedno miejsce wolne
Pozdrowionka