Strona 1 z 2

Tor RADOM

PostNapisane: piątek, 15 października 2010, 21:40
przez Budzik
Temat o wszystkim co zwiazane z torem radom,
linki, usatwki, daty poejzdzawek :)

PostNapisane: piątek, 15 października 2010, 21:53
przez blacha
Co racja to racja. Więc jeszcze raz. Tor w Radomiu, to tor cartingowy, dla motocyklistów ponownie otwarty w poniedziałki od lipca. Całodniowy koszt to 60 zeta.

PostNapisane: piątek, 15 października 2010, 23:19
przez firefox
No to na pewno tam pojade w przyszlym sezonie :) Ja w Radomiu co 2 tygodnie :P

PostNapisane: sobota, 16 października 2010, 19:04
przez Budzik
blacha mozesz jakiegos linka wyslac? do strony toru lub cos?

PostNapisane: poniedziałek, 18 października 2010, 07:32
przez plaski

PostNapisane: poniedziałek, 18 października 2010, 07:33
przez Budzik
to jedziemy za rok plaski?

PostNapisane: poniedziałek, 18 października 2010, 08:24
przez firefox
Jedziemy budzik :)

To jest tylko w pon ?Trzeba bedzie wziac dzien wolny w pracy i jechac. Zostane po szkole w Radomiu na poniedzialek i jazda :)

PostNapisane: poniedziałek, 18 października 2010, 09:51
przez plaski
Pewnie że tak. Już w tym roku chciałem się wybrać

PostNapisane: poniedziałek, 18 października 2010, 20:41
przez Budzik
ja pojade do babki na dzialke napewno si eucieszy i posiedze u niej od poniedzialku do poniedzialku :d a dzialka miedzy radomiem a bialobrzegami :)

PostNapisane: wtorek, 19 października 2010, 05:35
przez firefox
No to jak bede lecial do Radomia w piatek to sie pokrecimy przez wekend po Radomiu :)

PostNapisane: wtorek, 19 października 2010, 21:42
przez Joter
Jak bym lepiej skręcał to też bym się wybrał :)

PostNapisane: środa, 20 października 2010, 08:28
przez Budzik
Po to sie jedzie na tor aby bezpiecznie nauczycsie "skrecac"

PostNapisane: środa, 20 października 2010, 08:45
przez firefox
No wlasnie, poszalejemy, do przyszlego sezony pare zmian bedzie w sprzecie :) Prawdopodobnie bedzie tez kombik :)

Budzik, wylecimy na obwodnice bialobrzeg nie ??

PostNapisane: środa, 20 października 2010, 11:15
przez Budzik
A jak, piekna trasa, ale w sobote jakqs akcje mi3li bo do grojca 6 radiowozow bylo

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 10:20
przez Mitzek
Tak se mysle, czy jakiegos toru blizej Kraka nie ma... Radom najblizej? Next year musze wreszcie gdzies nauczyc sie skrecac :-)

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 12:45
przez Budzik
Jeszcze jest lublin

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 13:22
przez firefox
Mitzek napisał(a):Tak se mysle, czy jakiegos toru blizej Kraka nie ma... Radom najblizej? Next year musze wreszcie gdzies nauczyc sie skrecac :-)



Moze na komputerze ??

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 18:48
przez Joter
Mówicie, że nie będę przeszkadzał jak będę się kwadracił w zakrętach?

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 19:25
przez Budzik
po to jedziesz abys ie nauczyc

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 19:33
przez plaski
Joter napisał(a):Mówicie, że nie będę przeszkadzał jak będę się kwadracił w zakrętach?


Zawsze bedzie kogo powyprzedzac na poczatku :) Po kilku jazdach sie wprawisz