Strona 1 z 2
Tor RADOM

Napisane:
piątek, 15 października 2010, 21:40
przez Budzik
Temat o wszystkim co zwiazane z torem radom,
linki, usatwki, daty poejzdzawek


Napisane:
piątek, 15 października 2010, 21:53
przez blacha
Co racja to racja. Więc jeszcze raz. Tor w Radomiu, to tor cartingowy, dla motocyklistów ponownie otwarty w poniedziałki od lipca. Całodniowy koszt to 60 zeta.

Napisane:
piątek, 15 października 2010, 23:19
przez firefox
No to na pewno tam pojade w przyszlym sezonie

Ja w Radomiu co 2 tygodnie


Napisane:
sobota, 16 października 2010, 19:04
przez Budzik
blacha mozesz jakiegos linka wyslac? do strony toru lub cos?

Napisane:
poniedziałek, 18 października 2010, 07:32
przez plaski

Napisane:
poniedziałek, 18 października 2010, 07:33
przez Budzik
to jedziemy za rok plaski?

Napisane:
poniedziałek, 18 października 2010, 08:24
przez firefox
Jedziemy budzik
To jest tylko w pon ?Trzeba bedzie wziac dzien wolny w pracy i jechac. Zostane po szkole w Radomiu na poniedzialek i jazda


Napisane:
poniedziałek, 18 października 2010, 09:51
przez plaski
Pewnie że tak. Już w tym roku chciałem się wybrać

Napisane:
poniedziałek, 18 października 2010, 20:41
przez Budzik
ja pojade do babki na dzialke napewno si eucieszy i posiedze u niej od poniedzialku do poniedzialku :d a dzialka miedzy radomiem a bialobrzegami


Napisane:
wtorek, 19 października 2010, 05:35
przez firefox
No to jak bede lecial do Radomia w piatek to sie pokrecimy przez wekend po Radomiu


Napisane:
wtorek, 19 października 2010, 21:42
przez Joter
Jak bym lepiej skręcał to też bym się wybrał


Napisane:
środa, 20 października 2010, 08:28
przez Budzik
Po to sie jedzie na tor aby bezpiecznie nauczycsie "skrecac"

Napisane:
środa, 20 października 2010, 08:45
przez firefox
No wlasnie, poszalejemy, do przyszlego sezony pare zmian bedzie w sprzecie

Prawdopodobnie bedzie tez kombik
Budzik, wylecimy na obwodnice bialobrzeg nie ??

Napisane:
środa, 20 października 2010, 11:15
przez Budzik
A jak, piekna trasa, ale w sobote jakqs akcje mi3li bo do grojca 6 radiowozow bylo

Napisane:
czwartek, 21 października 2010, 10:20
przez Mitzek
Tak se mysle, czy jakiegos toru blizej Kraka nie ma... Radom najblizej? Next year musze wreszcie gdzies nauczyc sie skrecac :-)

Napisane:
czwartek, 21 października 2010, 12:45
przez Budzik
Jeszcze jest lublin

Napisane:
czwartek, 21 października 2010, 13:22
przez firefox
Mitzek napisał(a):Tak se mysle, czy jakiegos toru blizej Kraka nie ma... Radom najblizej? Next year musze wreszcie gdzies nauczyc sie skrecac :-)
Moze na komputerze ??

Napisane:
poniedziałek, 25 października 2010, 18:48
przez Joter
Mówicie, że nie będę przeszkadzał jak będę się kwadracił w zakrętach?

Napisane:
poniedziałek, 25 października 2010, 19:25
przez Budzik
po to jedziesz abys ie nauczyc

Napisane:
poniedziałek, 25 października 2010, 19:33
przez plaski
Joter napisał(a):Mówicie, że nie będę przeszkadzał jak będę się kwadracił w zakrętach?
Zawsze bedzie kogo powyprzedzac na poczatku

Po kilku jazdach sie wprawisz