Warszawa - Rembertow
Ludzie co to ma znaczyc, znow widzialem w Rembertowie na Chrusciela niebieskie jajo po slizgu i plynem hanulcowym do wymiany na przednie zaciski ??Kto to?Stalem 15 min i nikt nie przyszedl
Dodatkowo, na osiedlu sady rembertowcie stoi jajko na nozce centralnej pod plandeka ?? Kto to bo nie moge wyczaic wlasciciela, trzeba bedzie chyba uruchomic fachowe paluszki i po nr rej dosc do wlasciciela
Dodatkowo, na osiedlu sady rembertowcie stoi jajko na nozce centralnej pod plandeka ?? Kto to bo nie moge wyczaic wlasciciela, trzeba bedzie chyba uruchomic fachowe paluszki i po nr rej dosc do wlasciciela