Strona 1 z 1

Warszawa - Rembertow

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 12:38
przez firefox
Ludzie co to ma znaczyc, znow widzialem w Rembertowie na Chrusciela niebieskie jajo po slizgu i plynem hanulcowym do wymiany na przednie zaciski ??Kto to?Stalem 15 min i nikt nie przyszedl

Dodatkowo, na osiedlu sady rembertowcie stoi jajko na nozce centralnej pod plandeka ?? Kto to bo nie moge wyczaic wlasciciela, trzeba bedzie chyba uruchomic fachowe paluszki i po nr rej dosc do wlasciciela :)

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 12:46
przez Nyuno
A co takiś ciekawy? Z drogówki jesteś? :D

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 14:24
przez firefox
NIe nie, ale ciekawe jestem bo ciagle mi uciekaja te dwa jaja :shock: :P :P :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 14:25
przez Nyuno
No to byłeś za miękki, że "tylko" 15 minut czekałeś ;)

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 14:52
przez firefox
Ta.... podam Ci adres gdzie stoi na osiedlu jajo, poczekasz kilka dni ? :mrgreen: bedziesz twardy :P

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 15:15
przez Nyuno
Ja to bym nawet 5 minut raczej nie wytrzymał - o to mi chodziło :)

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 15:27
przez firefox
czyli who is the boss? :mrgreen: :mrgreen:

Mietki jestes hehe :P :mrgreen: :D

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 17:48
przez Nyuno
No wiesz... po prostu na prawdę mocno musiałoby mnie coś takiego interesować, aby czekać tyle czasu tylko po to, żeby dowiedzieć się, kto jest właścicielem :)

Powiedz kiedy w przyszłym tygodniu chcesz do Garwolina lecieć.

PostNapisane: wtorek, 21 kwietnia 2009, 17:56
przez firefox
Dam Ci znac cos blizej wekendu.

PostNapisane: czwartek, 23 kwietnia 2009, 07:34
przez Nyuno
Słuchajcie, czy ktoś z Was dzisiaj nie mijał mnie, gdy jechałem ze swoim plecaczkiem dzisiaj rano na jerozolimskich? Ktoś na czarnym jaju z fajnym stelażem z tyłu.