Rozpoczęcie sezonu - Pelplin 26.04.'09
Witka !
Jedziemy w niedzielę do Pelplina . Ma być msza ( o 16 :00 ) ze święceniem 2oo , parada , jakieś ognisko , kiełbaski , ciacho i kawa - takie info dostał mój brat od organizatora .
Jedziemy w niedzielę do Pelplina . Ma być msza ( o 16 :00 ) ze święceniem 2oo , parada , jakieś ognisko , kiełbaski , ciacho i kawa - takie info dostał mój brat od organizatora .