Strona 1 z 1

Rozpoczęcie sezonu - Pelplin 26.04.'09

PostNapisane: środa, 22 kwietnia 2009, 11:12
przez Mars
Witka !
Jedziemy w niedzielę do Pelplina . Ma być msza ( o 16 :00 ) ze święceniem 2oo , parada , jakieś ognisko , kiełbaski , ciacho i kawa - takie info dostał mój brat od organizatora .

PostNapisane: środa, 22 kwietnia 2009, 11:21
przez Nyuno
No to widzę, że na niedzielę wypadają dwa rozpoczęcia :) Dzięki za info!

PostNapisane: środa, 22 kwietnia 2009, 11:34
przez Mars
Czytałem tamten wątek i na początku myślałem , że może chodzi o Pelplin , ale potem doczytałem , że jednak nie .