Strona 1 z 2

Warszawa - wspólna jazda

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 20:04
przez Dariusz85
Hej, dzisiaj był wspaniały dzień do jazdy, zrobiłem ok. 200km, tylko niestety sam :( Jutro ma być 14 stopni na plusie, chętnie bym pojeździł, ale samemu nie jest tak przyjemnie jak w grupie. Ktoś chętny do wspólnej jazdy po Wawie???

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 20:31
przez Budzik
na pewno duuuzo osob ;]

ja, tasman tylko musimy sprzety zlozyc
piteer83 zawsze chetny byl na latanie, niuniek to nie wiem czy jeszcze zyje, FF ale jego mozesz nie dogonic, wariat jak jeszcze moto nie sprzedal, ogolem troche nas jest ;]

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 20:37
przez zolwik
Budzik napisał(a):na pewno duuuzo osob ;]
FF ale jego mozesz nie dogonic, wariat jak jeszcze moto nie sprzedal, ]


To na rowerze będzie gnał , dla wyrównania szans :D

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 20:43
przez Gof
Na lince za moto :mrgreen:
Ja latam głównie na trasie Warszawa-Wola-Jelonki (praca), czasem Wawa-Grodzisk mazowiecki.

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 21:10
przez Dariusz85
No ok. To jak tylko poskładacie sprzęty to odzywajcie się. A w międzyczasie, jak ktoś ma ochotę razem pośmigać to niech pisze śmiało. Ja na pewno jutro będę jeździł, nawet wieczorem :D ;)

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 21:16
przez Budzik
@dariusz
skad jestes z wwa?

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 21:35
przez Dariusz85
Praga Płn, a jeszcze częściej Marki k/Warszawy :)

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 21:52
przez Budzik
to blisko masz do mnie ;d do tasmana ciut dalej xD

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 22:10
przez Dariusz85
A Ty z jakiej części Wawy? No i z jakiej Tasman tez jestem ciekaw...;)

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 22:12
przez Budzik
oboje z białołeki, tylko ja z tej cichszej:P pomiedzy markami a plochocinska tak w przyblizeniu, a tasman tarchomin

PostNapisane: środa, 30 marca 2011, 23:30
przez Gof
Ja z Centrum ale bywam też często pod urzędem gminy (za Ekspresową).

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 13:50
przez Dariusz85
No!!! Ja co weekend, albo i częściej jestem na Choszczówce u narzeczonej :D Więc mamy do siebie baaardzo blisko;)

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 18:25
przez firefox
Ja kurde chetnie bym polatal ale nie jutro bo jutro do pracy jade samochodem. Chyba ze poznym popoludniem jak wroce do domu i nie bede zryty :)

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 19:35
przez Budzik
Dariusz85 napisał(a):No!!! Ja co weekend, albo i częściej jestem na Choszczówce u narzeczonej :D Więc mamy do siebie baaardzo blisko;)


to musisz przejezdzac obok mnie, chyba ze jedzesz strasznie na okolo :P

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 21:03
przez Dariusz85
Hehe no bardzo możliwe. Ja np. dzisiaj też byłem na Choszczówce :) oczywiscie motocyklem :P Jutro niestety jadę służbowo do Łodzi. Na Jajko wejde dopiero w niedzielę :)

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 21:04
przez Budzik
i ktoredy jezdzisz z marek do kobiety?

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 21:20
przez Dariusz85
Różnie albo Torunską i Marywilska, albo koło więzienia przecinając Płochocińską.

PostNapisane: czwartek, 31 marca 2011, 21:35
przez swift
chetnie w sob lub nd podłącze sie pod wspolne latanie

PostNapisane: piątek, 1 kwietnia 2011, 22:13
przez Budzik
Dariusz85 napisał(a):Różnie albo Torunską i Marywilska, albo koło więzienia przecinając Płochocińską.


to strasznie na okolo, pokaze ci jak moto zloze jak chcesz, bardzo szybkie polaczenie ;] a i droga super ;]

PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2011, 05:26
przez firefox
I znow gadanie o dupie marynie w konkretnym temacie.