Strona 1 z 1

Latanie po Radomiu, Radkom 03-04-2011

PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2011, 16:22
przez firefox
Siemanko,

czy ktos sie pisze jutro na latanko po Radomiu ??

PostNapisane: sobota, 2 kwietnia 2011, 19:53
przez Budzik
FF a nie leciales dzis w grupie 3 hayek z radomia w strone WWA, bo akurat mijamy mnie przed okeciem tuz za jankami;]

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2011, 07:10
przez firefox
Siemanko, czy ktos chce ze mna leciec do Radomia w sobote na 11:30, tzn wyjechsc z wawy kolo 10 ??

Ewentualne ktos w Radomiu jesli w ogole taki jest to polatac???

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2011, 12:09
przez Nyuno
A Ty w jak zamierzasz jechać? Jak ponad 120 to nie chcem. I czy koniecznie tak rano?

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2011, 14:51
przez firefox
Tak rano bo mam o 11:30 godzinny egzamin. 130 bo 120 to na ekspresowce dopuszczalne a trzeba troche wiecej zawsze :)

A tak powaznie dopasuje sie :)

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2011, 15:04
przez Nyuno
To odpuszczę, bo nie wstanę na tyle wcześnie, żeby o 10 wyjechać :)

PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2011, 19:21
przez firefox
To po co dupe zawracasz... :P

PostNapisane: piątek, 17 czerwca 2011, 09:09
przez Nyuno
A jednak możliwe że będziemy lecieć. Jeżeli Marzenka do roboty jutro będzie iść, to na 10 muszę ją odwieźć i jestem ready to go. Dam Ci jeszcze wieczorem znać jak to się przedstawia.

PostNapisane: piątek, 17 czerwca 2011, 09:45
przez firefox
spoko, to czekam :)

PostNapisane: piątek, 17 czerwca 2011, 10:00
przez Nyuno
to juz wiem, ze jade. musimy sie zdzwonic i obgadac jak sie spotykamy jutro.

PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2011, 06:00
przez ADHD
firefox do radomia na tor latasz kiedy bys chcial znowu jechac

PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2011, 09:50
przez chrom
Jesli bedziecie leciec na tor w Radomiu to dajcie znac,jesli bede dostepny to polatamy razem...