Strona 1 z 8

Mini spot w Poznaniu

PostNapisane: niedziela, 8 maja 2011, 18:34
przez bostea
Dzisiaj miałam przyjemność osobiście poznać kolejnego kolegę z forum - Sławka :mrgreen: Poniżej fotki samych maszyn, bo mi się koledzy trochę rozbiegli :oops:
Po kolei stoją maszyny: slawekd, bostea i max_kom:
Obrazek

Obrazek

A tutaj element, który szczególnie przykuł moją uwagę:
Obrazek


Mam nadzieję, że jak slawekd dotrze do domu, to wstawi tu fotki ze szczęśliwymi posiadaczami tych maszyn :D

PostNapisane: niedziela, 8 maja 2011, 20:59
przez brodaty_rider
a mnie tam kurw.. nie było :(

PostNapisane: niedziela, 8 maja 2011, 21:01
przez slawekd
Kolejne fotki
W tej wersji maszyny wraz z właścicielami. Jak zawsze w Poznaniu przeszkadza słońce.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 08:24
przez max_kom
brodaty_rider napisał(a):a mnie tam kurw.. nie było :(


kur w ... poznaniu też nie było :mrgreen:

nie martw się słońce będzie również w lipcu

a poza tym kolejne fajne i udane spotkanie - siedzieć i gadać można było godzinami - nie mogę się doczekać kiedy będzie jakiś dłuższy wypad większą ekipą

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 09:00
przez brodaty_rider
Mam nadzieje że na tym wypadzie będe ja :D ale będe musiał się ograniczać :D

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 13:24
przez TasmaN
Mam taką propozycję (tak TU piszę z premedytacją a nie w 'Pomysłach').

Jesli bedziecie sie spotykac konkretnie i miare czesto z reg. Poznania to możemy zrobić Wam na Forum oddzielną sekcję Regionalną do ustawiania spotów itp.

hm??

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 14:23
przez Nyuno
A po co? Te posty nie zdają egzaminu. Na SB + fon lepiej się zorganizować :)

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 16:55
przez bostea
TasmaN, muszę przyznać, że Twoja propozycja jest strasznie miła, ale zgadzam się z Nyuno :D Jak widać SB i tel. zdają egzamin, poza tym już założyłam temat to go - mam nadzieję - będziemy kontynuować :D
I chętnie bym sobie pooglądała fotki z Waszych wspólnych latań, które też są takimi mini spotami Warszawskimi (i powspominała Wawę za którą trochę tęsknię!).

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 20:52
przez slawekd
TasmaN napisał(a):Mam taką propozycję (tak TU piszę z premedytacją a nie w 'Pomysłach').

Jesli bedziecie sie spotykac konkretnie i miare czesto z reg. Poznania to możemy zrobić Wam na Forum oddzielną sekcję Regionalną do ustawiania spotów itp.

hm??


Myślę, że to nie ma sensu.
Temat już jest. Najłatwiej telefon.
Czy będą to spotkania regularne (taką mam nadzieję) zycie pokaże.

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 22:06
przez TasmaN
nie to nie <foch> :P :D :D :D


a fotki bedziemy robic na biezaco :) teraz nic nie bylo widac bo non stop w deszczu :)

PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 19:01
przez bostea
To spotkanie, chyba powinnam określić jako micro-spot :D
Pozwólcie, że przedstawię naszego nowego kolegę - korytarz4
Obrazek

Obrazek


Jeszcze tylko dodam, że korytarz4 już przestał się zastanawiać nad innymi modelami i markami motocykli :diabel:
To jest miłość od pierwszego .... siadu?

P.S.
Dla bezpieczeństwa i żebym nie histeryzowała, nóżka pozostała wysunięta :oops:

PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 21:23
przez slawekd
Fajnie
Jak tylko korytarz4 zakipi jajko proponuje mini spocik i oblukamy.... maszyne.

Motorek na fotce ma przepiekny kolorek (lekko fioletowawy)
piekny

PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 21:36
przez korytarz4
[bardzo podoba mi się maszyna super sprawa ;)

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 12:07
przez pablonuevo
Puk Puk? Jest tu kto? Jakiś kolejny spocik w planach? Dajcie znać na PW :) Chętnie się pojawię :D

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 12:13
przez max_kom
ja chętny jestem zawsze ;) , ale dobrze byłoby się poznać wreszcie

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 14:50
przez pablonuevo
no to w weekend montujemy spocik jak aura pozwoli w jakiejs miłej scenerii :)

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 15:09
przez max_kom
kurcze - w weekend akurat wyjeżdżam - może jutro albo w piątek - najwcześniej mogę po 17.00.

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 21:48
przez slawekd
Na chwilę obecną w moim przypadku to tylko niedziela jest możliwa.

Mini spocik na szybko

PostNapisane: czwartek, 14 lipca 2011, 12:14
przez pablonuevo
gdyby nie padało to jutro spontan - galeria Malta ostatnie niezadaszone piętro parkingu godzina 18:00. Zabiore aparat :) musze zrobić kilka fotek swojej suzi. Jakby ktoś mieł ochotę to zapraszam na mini spocik :)

PostNapisane: piątek, 15 lipca 2011, 07:59
przez slawekd
nie dojadę. Jestem w pracy do 21.

Morze następnym razem.