I Ogolnopolski zlot Jajek
Sluchajcie, w zwiazku z tym, ze temat zginal smiercia naturalna trzeba go odswiezyc i dlatego proponuje takie rozwiazanie, szybkie i skuteczne:
- Prosze o wpisywanie konkretnych propozycji odnosnie miejsca i terminu zlotu (dajemy sobie tydzien czasu)
- po tygodniu czyli 4 maja zostana uruchomione dwie ankiety (miejsce, termin) z najbardziej konkretnymi i akceptowanymi wsrod komentarzy odpowiedzimi (ankieta na kila dni + wiadomosc do wszystkich na maila, dojdzie rowniez do tych co nie sa aktywnymi uzytkownikami forum)
Zakonczenie ankiet planuje na 15 maja i oglosic wyniki. Nastepnie zostanie rozpoczeta organizacja zlotu oraz jesli bedzie duze zainteresowanie poinformowanie mediow (gazety).
Jesli cos pominalem prosze o poprawke, mam nadzieje ze wkoncu ruszymi z tematem.
Prosze o podawanie konkretnych terminow i lokalizacji
- Prosze o wpisywanie konkretnych propozycji odnosnie miejsca i terminu zlotu (dajemy sobie tydzien czasu)
- po tygodniu czyli 4 maja zostana uruchomione dwie ankiety (miejsce, termin) z najbardziej konkretnymi i akceptowanymi wsrod komentarzy odpowiedzimi (ankieta na kila dni + wiadomosc do wszystkich na maila, dojdzie rowniez do tych co nie sa aktywnymi uzytkownikami forum)
Zakonczenie ankiet planuje na 15 maja i oglosic wyniki. Nastepnie zostanie rozpoczeta organizacja zlotu oraz jesli bedzie duze zainteresowanie poinformowanie mediow (gazety).
Jesli cos pominalem prosze o poprawke, mam nadzieje ze wkoncu ruszymi z tematem.
Prosze o podawanie konkretnych terminow i lokalizacji