Nyuno napisał(a):Czego się napinasz Radziu? Z tego co wiem, to tryb zaoczny działa co 2 tygodnie, a nie co tydzień.
W tygodniu Ty masz czas tylko w nocy po 21 a niestety w weekend większość ma wolny czas na latanie.
firefox napisał(a):Podkreslam jazde a nie walenie w krzakach i siedzenie.
firefox napisał(a):Widzisz jak Ty malo rozumiesz, jeszcze sie musisz wiele nauczyc w zyciu

DiElektryk napisał(a):firefox napisał(a):Widzisz jak Ty malo rozumiesz, jeszcze sie musisz wiele nauczyc w zyciu
W sumie to chyba nie chce wiedzieć co się tam u was w Wawie w karzakach wyrabia
TasmaN napisał(a):
Bedziesz mogl mnie za ... powiesic bo jeszcze na poczcie nie bylem![]()
Jutro to na pewno wysylam do Ciebie.

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości