WARSZAWSKIE SPOTY Z LATANIEM BY BUDZIK

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

WARSZAWSKIE SPOTY Z LATANIEM BY BUDZIK

Postprzez Budzik » niedziela, 29 maja 2011, 17:16

prosba do zolwika/pegaza o przeniesienie tematu (warszawa sobota 28,05,2011) tutaj. Założeylem ten temat aby nie robic bałaganu na forum ze kazdy wyjazd inny temat ;]

no i najblizsze latanie ktore wiaze sie z wizytą u szamanki bedzie około przyszłego weekendu, na 100% nie bedzie to sobota. Kto chetny to oczywiscie zapraszam na pewno wiem ze ebdzie ogorek, ale tym razem z synem ;]
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » niedziela, 29 maja 2011, 18:11

Ja pierdole, a czy w Waszym kalendarzu wystepuje cos innego niz wekend?W dupe se wsadzcie ta cala zbiorowke
Ostatnio edytowano niedziela, 29 maja 2011, 18:11 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » niedziela, 29 maja 2011, 18:16

FF czytaj ze zrozumieniem, W OKOLICACH WEEKENDU czyli np.piatek, poniedizalek. Pozatym jedni maja czas w weekend inni w tygodniu, sry
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Nyuno » niedziela, 29 maja 2011, 21:08

Czego się napinasz Radziu? Z tego co wiem, to tryb zaoczny działa co 2 tygodnie, a nie co tydzień.

W tygodniu Ty masz czas tylko w nocy po 21 a niestety w weekend większość ma wolny czas na latanie.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Valhalla » niedziela, 29 maja 2011, 23:03

No ja nie zawsze mam czas w weekend = nadgodziny. Czekam na propozycje terminu poza weekendowego - wieczorkiem od 17 załóżmy.
Gdyby coś się trafiło poniedziałek-piątek to poproszę SMS :D Nie zawsze mogę zerknąć na forum a nie chcę przegapić okazji - pracuję na tarchominie w pobliżu modlińskiej - zjazd nad zalew, a z tego co czytałem jakoś tam się ustawiacie zwykle.
Mój numer 796-526-536, moto dojeżdzam do pracy więc jestem od razu gotów do jazdy xD
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » poniedziałek, 30 maja 2011, 01:39

Mi pasuje :) tylko zależy jeszcze dokładnie kiedy.
Gof
 

Postprzez firefox » poniedziałek, 30 maja 2011, 06:53

Nyuno napisał(a):Czego się napinasz Radziu? Z tego co wiem, to tryb zaoczny działa co 2 tygodnie, a nie co tydzień.

W tygodniu Ty masz czas tylko w nocy po 21 a niestety w weekend większość ma wolny czas na latanie.


A Ty co wpierdalasz sie miedzy zakretke a zakaske :)

Tryb zaoczny ustala uczelnia, nie ma zadnego odgornego regulaminu mowiacego ze co dwa tygodnie. Mam pecha bo w semestrze mam az 12 zjazdow, wiec omijajac roznego rodzaju swieta to wychodzi, ze prawie co tydzien mam zajecia.

Nie mam tylko po 21, po 21 to pomysl na nocna jazde a popoludniu po robocie tez mam czas.

[ Dodano: 30-05-11, 07:55 ]
AAA, czy ktos dzis sie pisze na wspolna jazde nie wiem, okolo 18 ??Podkreslam jazde a nie walenie w krzakach i siedzenie.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » wtorek, 31 maja 2011, 05:24

Ustalimy coś dokładnie z terminem? Mi nie pasuje jedynie sobota, no i piątek po południu (od 16 jestem zajęty).
Gof
 

Postprzez DiElektryk » wtorek, 31 maja 2011, 23:19

firefox napisał(a):Podkreslam jazde a nie walenie w krzakach i siedzenie.


???
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez firefox » środa, 1 czerwca 2011, 06:01

Widzisz jak Ty malo rozumiesz, jeszcze sie musisz wiele nauczyc w zyciu :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez DiElektryk » środa, 1 czerwca 2011, 13:17

firefox napisał(a):Widzisz jak Ty malo rozumiesz, jeszcze sie musisz wiele nauczyc w zyciu :)


W sumie to chyba nie chce wiedzieć co się tam u was w Wawie w karzakach wyrabia :diabel:
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gof » środa, 1 czerwca 2011, 13:21

Ostatnio edytowano środa, 1 czerwca 2011, 13:21 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez firefox » środa, 1 czerwca 2011, 16:19

DiElektryk napisał(a):
firefox napisał(a):Widzisz jak Ty malo rozumiesz, jeszcze sie musisz wiele nauczyc w zyciu :)


W sumie to chyba nie chce wiedzieć co się tam u was w Wawie w karzakach wyrabia :diabel:


A to zadna tajemnica, poprostu wali sie po dziobie ognistego ptaka :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez DiElektryk » środa, 1 czerwca 2011, 18:34

gof napisał(a):A krowy się molestuje... :D
http://www.youtube.com/results?search_q ... an+i+krowa


Ja pitole chłopaki nie no musze Was tam odwiedzić - bezcenne :P
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez TasmaN » środa, 1 czerwca 2011, 19:02

DiElektryk napisał(a):
gof napisał(a):
Ja pitole chłopaki nie no musze Was tam odwiedzić - bezcenne :P



Wpadaj do nas Elektryk :)

Bedziesz mogl mnie za ... powiesic bo jeszcze na poczcie nie bylem :(
Jutro to na pewno wysylam do Ciebie.
TasmaN
 

Postprzez Gof » sobota, 4 czerwca 2011, 19:08

I co z tym lataniem, jest jakiś termin konkretny ustalony?
Gof
 

Postprzez DiElektryk » niedziela, 5 czerwca 2011, 07:41

TasmaN napisał(a):
Bedziesz mogl mnie za ... powiesic bo jeszcze na poczcie nie bylem :(
Jutro to na pewno wysylam do Ciebie.


A Ty nędzna kreatura jesteś :diabel:
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Valhalla » niedziela, 5 czerwca 2011, 18:38

Lata ktos dzis jeszcze? Jak cos czekam na informacje. Telefon macie w moim profilu i kyoryms poscie
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » niedziela, 5 czerwca 2011, 18:53

Eee w taką pogodę to tylko walnąć się z browarem na łące ewentualnie balkonie a nie latać :D
Gof
 

Postprzez ruda/ » wtorek, 14 czerwca 2011, 19:18

ktoś lata w niedzielę 19?
ruda/
 

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron