Strona 1 z 1

BORN TO PARTY 2011

PostNapisane: niedziela, 26 czerwca 2011, 16:13
przez slawekd
Czy ktoś się wybiera?

Link

PostNapisane: niedziela, 26 czerwca 2011, 20:01
przez max_kom
no Sławek zaciekawiłeś mnie - jest blisko, więc może się wybiorę prawdopodobnie w sobotę - plecaczek również wykazuje zainteresowanie.

PostNapisane: niedziela, 26 czerwca 2011, 20:06
przez slawekd
Też planuje w sobotę ale podejżewam że wieczorem po 20, jak maludy pójdą spać. mam jakies 25 km

PostNapisane: niedziela, 26 czerwca 2011, 20:15
przez max_kom
no ja do swoich malud może kogoś załatwię, ale chciałbym raczej wcześnie pojechać już z rana

PostNapisane: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 13:04
przez marcinulus
wygląda całkiem interesująco - ciekawe co na to inni paprykarze ;)
są jacyś chętni z okolic Szczecina ?

PostNapisane: wtorek, 28 czerwca 2011, 12:51
przez bostea
Kurcze, bardzo żałuję, ale mam weekend rozplanowany na styk! :? Tak więc, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć dobrej zabawy :D

PostNapisane: piątek, 1 lipca 2011, 17:39
przez max_kom
jutro około 16.00 będę wyjeżdżał z Poznania na zlot. Jak ktoś chce można w grupie śmignąć.

PostNapisane: poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 21:45
przez david88

PostNapisane: wtorek, 16 sierpnia 2011, 11:33
przez slawekd
Jeśli nie pojade do czech to planuję się pojawić.

[ Dodano: 30-08-11, 10:25 ]
Zlot zaliczony,

Spotkałem się z forumowym kolega Olszuwy

[ Dodano: 22-06-12, 00:43 ]
Odświeżam temat
Born to party 2012

Ktoś sie wybiera. Ja planuje wstępnie pojawić się w sobote wieczorem.