Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
BORN TO PARTY 2011
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=2735
Strona
1
z
1
BORN TO PARTY 2011
Napisane:
niedziela, 26 czerwca 2011, 16:13
przez
slawekd
Czy ktoś się wybiera?
Link
Napisane:
niedziela, 26 czerwca 2011, 20:01
przez
max_kom
no Sławek zaciekawiłeś mnie - jest blisko, więc może się wybiorę prawdopodobnie w sobotę - plecaczek również wykazuje zainteresowanie.
Napisane:
niedziela, 26 czerwca 2011, 20:06
przez
slawekd
Też planuje w sobotę ale podejżewam że wieczorem po 20, jak maludy pójdą spać. mam jakies 25 km
Napisane:
niedziela, 26 czerwca 2011, 20:15
przez
max_kom
no ja do swoich malud może kogoś załatwię, ale chciałbym raczej wcześnie pojechać już z rana
Napisane:
poniedziałek, 27 czerwca 2011, 13:04
przez
marcinulus
wygląda całkiem interesująco - ciekawe co na to inni paprykarze
są jacyś chętni z okolic Szczecina ?
Napisane:
wtorek, 28 czerwca 2011, 12:51
przez
bostea
Kurcze, bardzo żałuję, ale mam weekend rozplanowany na styk!
Tak więc, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć dobrej zabawy
Napisane:
piątek, 1 lipca 2011, 17:39
przez
max_kom
jutro około 16.00 będę wyjeżdżał z Poznania na zlot. Jak ktoś chce można w grupie śmignąć.
Napisane:
poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 21:45
przez
david88
http://www.borntoride.pl/index.php?opti ... &Itemid=76
Napisane:
wtorek, 16 sierpnia 2011, 11:33
przez
slawekd
Jeśli nie pojade do czech to planuję się pojawić.
[
Dodano
: 30-08-11, 10:25
]
Zlot zaliczony,
Spotkałem się z forumowym kolega
Olszuwy
[
Dodano
: 22-06-12, 00:43
]
Odświeżam temat
Born to party 2012
Ktoś sie wybiera. Ja planuje wstępnie pojawić się w sobote wieczorem.