Wybiera się ktoś może na zlot do Bałtowa k. Ostrowca Św.
Zlot odbedzie się w pierwszy weekend sierpnia (5-7.08.2011). Atmosfera jest bardzo fajna i świetna organizacja (byłem na II i III edycji i gorąco polecam). Parada zlotowa bardzo fajną trasą na Św. Krzyż (ponad 100km w obie strony).
Organizator: Prospect Gremium MC Ostrowiec Św.
więcej informacji: http://www.motozaurobaltow.pl/
ja w tym roku też jadę
Pozdrawiam
[SCH]Marcin
[ Dodano: 18-07-11, 17:04 ]
czyli rozumiem, że nikto się nie wybiera... a szkoda

