Co powiecie na granie w paintball?Mam dojście do fajnego miejsca w wawce. Znam osobiście właściciela. Spoko koleś. Miejsce super - wielka hala, jest na miejscu barek, z grillem, stolikami etc. Jakby się dogadać, przyjechać na moto, postrzelać, popić i zagadam czy byłaby opcja wstawić maszynki do środka hali. Lub po prostu polatać troche a potem popykać w painta i do domku.
Imprezy firmowe również mogę pomóc załatwić. W razie co dawajcie info na PW.
