Strona 1 z 1

Motorowo - Paintballowo

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:19
przez Majkelo
Co powiecie na granie w paintball?Mam dojście do fajnego miejsca w wawce. Znam osobiście właściciela. Spoko koleś. Miejsce super - wielka hala, jest na miejscu barek, z grillem, stolikami etc. Jakby się dogadać, przyjechać na moto, postrzelać, popić i zagadam czy byłaby opcja wstawić maszynki do środka hali. Lub po prostu polatać troche a potem popykać w painta i do domku.

Imprezy firmowe również mogę pomóc załatwić. W razie co dawajcie info na PW.

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:36
przez Budzik
a jakis szczegoly wiecej? bo wydaje sie ze pomysl super, tyklo jak narazie jest problem bo sa wakacje i ludzie powyjezdzali sobe na wczasy ;P

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:46
przez Majkelo
Hala działa okrągły rok. więc na spokojnie przy dobrych chęciach damy rade.
Hala jest na Woli. Ceny uzależnione od ilości osób. Im nas więcej tym lepiej :)
Po grze jest gdzie puścić muze, zrobić grilla i się napić. Są klatki, gdzie nie raz dupy tańczyły, więc i na jakiś konkretniejszy balet się nadaje. Hala ma 12.000m2 - jest troszkę powierzchni :)