Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Poznańskie Pyry odbiór :)
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=2827
Strona
1
z
1
Poznańskie Pyry odbiór :)
Napisane:
środa, 13 lipca 2011, 10:50
przez
pablonuevo
Halo Siostry i Bracia z WLKP. Co powiecie na jakiś spocik i przelot w jakieś ciekawe miejsca? Są jacyś chętni kreatywni? Tak samemu latać to troche nudno
Poznań i okolice - ODBIÓR
Napisane:
środa, 13 lipca 2011, 11:26
przez
slawekd
czesc
bostea założyła stosowny watek
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=2522
jestem jak najbardziej za.
jutro w czwartek w godz porannych melduje sie na wildzie na moto.
Napisane:
środa, 13 lipca 2011, 12:01
przez
pablonuevo
ja w tygodniu to moge tylko po 17:00 (praca do 16) ale w weekendy spoko
Niech jakis czujny moderator wklei ten temat do tematu Bostei