Strona 1 z 1

Poznańskie Pyry odbiór :)

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 10:50
przez pablonuevo
Halo Siostry i Bracia z WLKP. Co powiecie na jakiś spocik i przelot w jakieś ciekawe miejsca? Są jacyś chętni kreatywni? Tak samemu latać to troche nudno :P Poznań i okolice - ODBIÓR :diabel:

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 11:26
przez slawekd
czesc

bostea założyła stosowny watek
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=2522

jestem jak najbardziej za.
jutro w czwartek w godz porannych melduje sie na wildzie na moto.

PostNapisane: środa, 13 lipca 2011, 12:01
przez pablonuevo
ja w tygodniu to moge tylko po 17:00 (praca do 16) ale w weekendy spoko :)


Niech jakis czujny moderator wklei ten temat do tematu Bostei :)