Strona 1 z 1

Wyprawa w Góry Stołowe

PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2011, 21:14
przez slawekd
Kilka fotek z wyjazdu który jeszcze trwa

Zaczęło się normalnie
Obrazek

Po 30 min jazdy dopadła nas burza z piorunami. Nie wiem jakim sposobem zmieściliśmy się...
Obrazek

i od tej pory z małymi przerwami poruszamy się w deszczu (280km w deszczu, a tylko 75km normalnie)

Wiwat dobre przeciw-deszczówki.

Dziś byliśmy na maluteńkich zakupach u sąsiadów.

Obrazek

Jutro ma być jeszcze więcej opadów, koszmar.

Na chwilę obecną zwiedzamy zgodnie z planem,

PostNapisane: piątek, 22 lipca 2011, 08:33
przez pegaz
Fajne tereny. A jakie obiekty macie na trasie?