TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez DiElektryk » środa, 27 lipca 2011, 21:55
Film z kamerki zamontowanej na crash padzie w moim jajeczq.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6o9meaqKhl0[/youtube]
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki

KABOauto.pl
-

DiElektryk
-
- Posty: 400
- Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
- Lokalizacja: Wrocław
przez Bartek Tymoszuk » czwartek, 18 sierpnia 2011, 00:04
ile taki szpan kosztuje ? moze zbierzmy sie ekipa z wro i pojedzmy ?
-

Bartek Tymoszuk
-
- Posty: 242
- Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
- Lokalizacja: Wrocław
przez DiElektryk » czwartek, 18 sierpnia 2011, 22:38
80zł z 4h na torze.
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki

KABOauto.pl
-

DiElektryk
-
- Posty: 400
- Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
- Lokalizacja: Wrocław
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości