Strona 1 z 1

Tor Stary Kisielin filmik z przejazdu.

PostNapisane: środa, 27 lipca 2011, 21:55
przez DiElektryk
Film z kamerki zamontowanej na crash padzie w moim jajeczq.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6o9meaqKhl0[/youtube]

PostNapisane: czwartek, 18 sierpnia 2011, 00:04
przez Bartek Tymoszuk
ile taki szpan kosztuje ? moze zbierzmy sie ekipa z wro i pojedzmy ?

PostNapisane: czwartek, 18 sierpnia 2011, 22:38
przez DiElektryk
80zł z 4h na torze.