Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Tor Stary Kisielin filmik z przejazdu.
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=2858
Strona
1
z
1
Tor Stary Kisielin filmik z przejazdu.
Napisane:
środa, 27 lipca 2011, 21:55
przez
DiElektryk
Film z kamerki zamontowanej na crash padzie w moim jajeczq.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6o9meaqKhl0[/youtube]
Napisane:
czwartek, 18 sierpnia 2011, 00:04
przez
Bartek Tymoszuk
ile taki szpan kosztuje ? moze zbierzmy sie ekipa z wro i pojedzmy ?
Napisane:
czwartek, 18 sierpnia 2011, 22:38
przez
DiElektryk
80zł z 4h na torze.