10 zlot motocyklowy cud nad wisłą radzymin 15 08 2011
http://www.bitwawarszawska.pl/index.php ... okaz&id=27 kto się wybiera ręka w górę fajnie było by polecieć większą ekipą z warszawki.
Dodano: 08-08-11, 22:17
http://www.motobud.pl/ więcej o tym zlocie.
Dodano: 08-08-11, 22:17
http://www.motobud.pl/ więcej o tym zlocie.