TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Yoshimitsu » piątek, 19 sierpnia 2011, 22:00
Witam,
Może by zorganizować jakiś zlocik w Gdyni? Jakoś w przyszły weekend, ponoć pogoda ma być obiecująca więc można by pokazać swoje jajka ; P i imbryki

-
Yoshimitsu
-
przez BiEdRoN » sobota, 20 sierpnia 2011, 01:08
w weekendy ja raczej odpadam chyba że będzie to po 20:00, albo znajdę starej coś do roboty i opiekunkę do dzieci

simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i

-

BiEdRoN
-
- Posty: 1355
- Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
- Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork
przez adasko28 » niedziela, 28 sierpnia 2011, 19:27
zainteresowany jestem. Moze sopot to posrodku
-

adasko28
-
- Posty: 62
- Dołączył(a): czwartek, 4 sierpnia 2011, 22:13
- Lokalizacja: Gdańsk
przez Yoshimitsu » wtorek, 13 września 2011, 22:37
w dwie osoby to gejowsko wygląda

, no bez przesady nie ma już ludzi z trójmiasta i okolic ?

-
Yoshimitsu
-
przez BiEdRoN » środa, 14 września 2011, 20:50
no niestety grupa pomorska jest malutka, jest jeszcze żółwik ale już bez moto
o ile dobrze pamiętam to pomorskie bractwo suzuki robi co tydzień spotkania
-

BiEdRoN
-
- Posty: 1355
- Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
- Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork
przez adasko28 » czwartek, 15 września 2011, 21:07
masz jakies szczególy zlotów cotygodniowych?
-

adasko28
-
- Posty: 62
- Dołączył(a): czwartek, 4 sierpnia 2011, 22:13
- Lokalizacja: Gdańsk
przez BiEdRoN » piątek, 16 września 2011, 00:58
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i

-

BiEdRoN
-
- Posty: 1355
- Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
- Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości