3miasto
Witam,
Może by zorganizować jakiś zlocik w Gdyni? Jakoś w przyszły weekend, ponoć pogoda ma być obiecująca więc można by pokazać swoje jajka ; P i imbryki
Może by zorganizować jakiś zlocik w Gdyni? Jakoś w przyszły weekend, ponoć pogoda ma być obiecująca więc można by pokazać swoje jajka ; P i imbryki