Strona 1 z 1

3miasto

PostNapisane: piątek, 19 sierpnia 2011, 22:00
przez Yoshimitsu
Witam,
Może by zorganizować jakiś zlocik w Gdyni? Jakoś w przyszły weekend, ponoć pogoda ma być obiecująca więc można by pokazać swoje jajka ; P i imbryki ;)

PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2011, 01:08
przez BiEdRoN
w weekendy ja raczej odpadam chyba że będzie to po 20:00, albo znajdę starej coś do roboty i opiekunkę do dzieci :/

PostNapisane: niedziela, 28 sierpnia 2011, 19:27
przez adasko28
zainteresowany jestem. Moze sopot to posrodku

PostNapisane: wtorek, 13 września 2011, 22:37
przez Yoshimitsu
w dwie osoby to gejowsko wygląda :mrgreen: , no bez przesady nie ma już ludzi z trójmiasta i okolic ? :D

PostNapisane: środa, 14 września 2011, 20:50
przez BiEdRoN
no niestety grupa pomorska jest malutka, jest jeszcze żółwik ale już bez moto

o ile dobrze pamiętam to pomorskie bractwo suzuki robi co tydzień spotkania

PostNapisane: czwartek, 15 września 2011, 21:07
przez adasko28
masz jakies szczególy zlotów cotygodniowych?

PostNapisane: piątek, 16 września 2011, 00:58
przez BiEdRoN