Warszawa - Wroclaw (2 lub 3 września)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Warszawa - Wroclaw (2 lub 3 września)

Postprzez NiDeMa » sobota, 20 sierpnia 2011, 10:32

Jadę pracować przy culturecongress.eu 8-11września oraz przy koncertach Aphex Twin i J. Greenwood 9 i 10 września, jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć to super. Powrót pewnie 12 lub 13 września. Ponieważ przy dłuższej jeździe i powyżej 150 Gabby zaczyna brać olej to trzymam się przepisów, no i oczywiście od niedawna jeżdżę więc się oszczędzam. :-)


NiDeMa
Ostatnio edytowano sobota, 20 sierpnia 2011, 10:32 przez NiDeMa, łącznie edytowano 1 raz
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez Bartek Tymoszuk » środa, 24 sierpnia 2011, 15:40

bedziesz we wro to sie mozna zgadac :) ale ja raczej nie pojade moto :P
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
 
Posty: 242
Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron