Jadę pracować przy culturecongress.eu 8-11września oraz przy koncertach Aphex Twin i J. Greenwood 9 i 10 września, jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć to super. Powrót pewnie 12 lub 13 września. Ponieważ przy dłuższej jeździe i powyżej 150 Gabby zaczyna brać olej to trzymam się przepisów, no i oczywiście od niedawna jeżdżę więc się oszczędzam. :-)
NiDeMa
