Strona 1 z 1

Warszawa - Wroclaw (2 lub 3 września)

PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2011, 10:32
przez NiDeMa
Jadę pracować przy culturecongress.eu 8-11września oraz przy koncertach Aphex Twin i J. Greenwood 9 i 10 września, jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć to super. Powrót pewnie 12 lub 13 września. Ponieważ przy dłuższej jeździe i powyżej 150 Gabby zaczyna brać olej to trzymam się przepisów, no i oczywiście od niedawna jeżdżę więc się oszczędzam. :-)


NiDeMa

PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2011, 15:40
przez Bartek Tymoszuk
bedziesz we wro to sie mozna zgadac :) ale ja raczej nie pojade moto :P