Strona 1 z 1

Gdize można dobrze zjeśc- Warszawa

PostNapisane: poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 10:43
przez Budzik
Jako że jest nas troche w tym miescie i kazdy z nas ma jakas swoje miejsce aby dobrze zjesc i tanio to moze napiszcie gdzie wg was mozna dobrze i tanio zjesc :)
My z Niuńkiem, Marzenka i Gofem zrobilismy taka liste:

Makarony-Ul. potocka (numeru nie pamietam, bo to Gofa miejscowka)
polecamy Diabolo

Kebab- AMRIT-Kondratowicza przy Łabiszyńskiej/Pl. Wilsona/Grojecka
tam wszystko jest dobre ;] (bardzo duzy ruch)

Chińczyk-Bar HAMI- przy stacji metro słodowiec taka biała buda
dobre swieze, duze porcje i tanio (bardzo duzy ruch)

Karczma KLEPISKO- nad samym zegrzem obok plaży miejskiej w Nieporecie
dobre żarcie, miłą obsługa i klimatyczne miejsce, a ponadto 15% znizki dla motocyklistow (po okazaniu kasku) ceny przyzwoite

PostNapisane: poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 13:50
przez zolwik
A dowożą bo bym zamówił :lol:

Ps. jak zniżka po okazaniu kasku to trzeba w puszcze wozić :P

PostNapisane: poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 16:52
przez ogórek
siema BUDZIK zamiast gadać zorganizuj jakieś latanko i w miedzy czasie dobre żarcie pomyśl o tym bo sezon się kończy ;) oczywiście nie dla wszystkich.

PostNapisane: poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 21:03
przez BiEdRoN
osobiście lubiłem jeść w :
LOKANTA ul Nowogrodzka 47 (kuchnia turecka)
Folk Gospoda ul. Waliców 13
Bliss Garden 42 (super chińskie jadło) drugi punkt ul, Boczna3
Zorba ul. Dereniowa 6 (greckie)
Sushi Bonsai ul. Powsińska 31
itd itp :mrgreen:
może super tanio tam nie zjemy, ale warto odwiedzić te miejsca 8)

PostNapisane: wtorek, 30 sierpnia 2011, 06:46
przez jurand3
Na marymoncie chinczyk ostatnia budka ( ta najblizej komisariatu ) zawsze pelno ludzi i policji :) Zarcie dobre i niedrogie.Ostatnio ciezko sie bylo dogadac ale jakos poszlo :)

Kebab Sapko na Jana Pawla 46 ( prawa strona jadac w strone ronda babki pierwszy ciag pawilonow )

Kebab na francuskiej na samym rogu

Trattoria Toscana Chłodna 15 maja bardzo smakowite pizze

PostNapisane: wtorek, 30 sierpnia 2011, 09:33
przez roknys
jurand3 napisał(a):Na marymoncie chinczyk ostatnia budka ( ta najblizej komisariatu ) zawsze pelno ludzi i policji :) Zarcie dobre i niedrogie.Ostatnio ciezko sie bylo dogadac ale jakos poszlo :)

To jest wlasnie HAMI o ktorym wyzej :)

O tym klepisku to niezbyt pochlebnie w internecie pisza.. jak to jest naprawde? :)

Re: Gdize można dobrze zjeśc- Warszawa

PostNapisane: wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:03
przez Gof
Budzik napisał(a):Makarony-Ul. potocka (numeru nie pamietam, bo to Gofa miejscowka)
polecamy Diabolo

Potocka 21, a miejscówka pokazana gofu przez niuńka :)

Jest jeszcze efes na rogu al. niepodległości i odyńca (przy metrze racławicka) i drugi na chmielnej, lawasz za 11 zł.

Lubię też chińczyka na kole (ciołka 35) ale raczej bez rewelacji, po prostu dobry jak to chińczyk ;] ale ten naprzeciwko fryzjera (w bramie), bo są dwa i ten drugi jest obrzydliwy.

Kolejna miejscówka to buda przy Marszałkowskiej między Hożą a Wilczą, po prawej stronie jadąc od centrum. Kebab taki sobie (raczej średni niż dobry) ale kanapka z tuńczyka albo z parówką zaje.

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2011, 10:16
przez Majkelo
Meksykańskie żarcie:

SOCO LOCO - wszystko pyszne, cenowo przystępne.
Łagodnie jak dla panienki i ostro aż dupsko wypala - do wyboru.

Knajpka na Wrocławskiej (Bemowo).
Płatność kartą i gotówką, również przy dowozie.

</reklama>Polecam, sprawdzone :)

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2011, 19:55
przez roknys
Majkelo napisał(a):Meksykańskie żarcie:

SOCO LOCO - wszystko pyszne, cenowo przystępne.
Łagodnie jak dla panienki i ostro aż dupsko wypala - do wyboru.

Knajpka na Wrocławskiej (Bemowo).
Płatność kartą i gotówką, również przy dowozie.

</reklama>Polecam, sprawdzone :)


Maja zajebiste taco :)
Niedaleko jest tez niezly kebab obok biedronki :)

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2011, 23:37
przez gsxf600
roknys napisał(a):Niedaleko jest tez niezly kebab obok biedronki :)

właśnie opierniczyłem dzisiaj :)

[ Dodano: 01-09-11, 00:37 ]
Majkelo napisał(a):Knajpka na Wrocławskiej (Bemowo).

Sajgon?

PostNapisane: środa, 7 września 2011, 19:46
przez Majkelo
Nie, nazywa się SPOCO LOCO, mają stronkę na FB.
Naprawdę polecam, potrafi wypalić wszystkie pasożyty w d... :)

PostNapisane: środa, 7 września 2011, 20:38
przez gsxf600
Majkelo napisał(a):Nie, nazywa się SPOCO LOCO, mają stronkę na FB.

no tak, ale spoko loko jest na szadkowskiego, tam też zresztą jest nienajgorszy kebab - ale z drugiej strony, od radiowej, a sajgon jest na widawskiej.
na upartego wszystkim tym miejscom można przypisać wrocławską jako lokalizację ;)

PostNapisane: czwartek, 8 września 2011, 12:43
przez Majkelo
To już nie wiem :) Ja w tamte rejomy po kalorie zapuszczam się wyłącznie do SPOCO :)