Strona 1 z 1

Wspólne latanie Wrocław i okolice

PostNapisane: poniedziałek, 12 września 2011, 20:34
przez mariusz16
Bedzie jutro moze ktoś latał po Wrocławiu lub okolicy?

PostNapisane: wtorek, 13 września 2011, 00:15
przez Bartek Tymoszuk
Jak bedziesz we wro to zapraszam na piwko czy kawe jak bedziesz jezdzil , ja niestety nie polatam bo noga... 500124141