Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
zakończenie sezonu - swieto miodu i wina
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=3004
Strona
1
z
1
zakończenie sezonu - swieto miodu i wina
Napisane:
piątek, 16 września 2011, 19:20
przez
zolkos
http://www.scigacz.pl/zakonczenie,sezon ... .2735.html
hej ludziska czy ktoś z was sie wybiera ??
Napisane:
piątek, 16 września 2011, 21:40
przez
mizzar
E tam, nie dla mnie. Ja nie skończę sezonu tak wcześnie;)
Napisane:
piątek, 16 września 2011, 22:18
przez
zolkos
no ja tez nie ale jade chocby dla pokazu stuntu
i dobra imprezka jest ogólnie by sie spotkac z znajomymi
Napisane:
sobota, 17 września 2011, 09:44
przez
Rafik
Jak będzie pogoda to z chłopakami na 99% się wybierzemy daleko nie mam