Strona 1 z 1

zakończenie sezonu - swieto miodu i wina

PostNapisane: piątek, 16 września 2011, 19:20
przez zolkos
http://www.scigacz.pl/zakonczenie,sezon ... .2735.html

hej ludziska czy ktoś z was sie wybiera ??

PostNapisane: piątek, 16 września 2011, 21:40
przez mizzar
E tam, nie dla mnie. Ja nie skończę sezonu tak wcześnie;)

PostNapisane: piątek, 16 września 2011, 22:18
przez zolkos
no ja tez nie ale jade chocby dla pokazu stuntu :P i dobra imprezka jest ogólnie by sie spotkac z znajomymi :P

PostNapisane: sobota, 17 września 2011, 09:44
przez Rafik
Jak będzie pogoda to z chłopakami na 99% się wybierzemy daleko nie mam :)