Strona 1 z 1

Zlot Nowy Sącz - 2011.IX.25

PostNapisane: poniedziałek, 19 września 2011, 07:54
przez KR-Ociec
Nowosądeckie Zakończenie Sezonu Motocyklowego:

- http://img26.imageshack.us/img26/7116/finall800.jpg

Impreza otwarta.