Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Zlot Nowy Sącz - 2011.IX.25
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=3007
Strona
1
z
1
Zlot Nowy Sącz - 2011.IX.25
Napisane:
poniedziałek, 19 września 2011, 07:54
przez
KR-Ociec
Nowosądeckie Zakończenie Sezonu Motocyklowego:
-
http://img26.imageshack.us/img26/7116/finall800.jpg
Impreza otwarta.