Strona 1 z 1

Slask wyjazd 24.09.2011 nad morze

PostNapisane: poniedziałek, 19 września 2011, 10:55
przez shreeek
Czy jest ktos kto sie podepnie? Wyjezdzam okolo godziny 7 rano, tego samego dnia chce wracac ew nocowac, ale nie ma to jak jazda w nocy.. :)
Do pokonania ponad 1500 km :)
Kto sie pisze ? Kto ? ;)

PostNapisane: poniedziałek, 19 września 2011, 18:22
przez florek
Czym chcesz jechać i z kim? Jestem zainteresowany.

PostNapisane: poniedziałek, 19 września 2011, 18:56
przez zolwik
A dokąd lecisz konkretnie ?

.

PostNapisane: wtorek, 20 września 2011, 00:54
przez shreeek
Nie wiem dokad? Sopot ?
Sam lece, chce leciec motongiem no a czym innym :) ?