Slask wyjazd 24.09.2011 nad morze
Czy jest ktos kto sie podepnie? Wyjezdzam okolo godziny 7 rano, tego samego dnia chce wracac ew nocowac, ale nie ma to jak jazda w nocy..
Do pokonania ponad 1500 km
Kto sie pisze ? Kto ?
Do pokonania ponad 1500 km
Kto sie pisze ? Kto ?