Strona 1 z 1

Włochy -Austria 2011

PostNapisane: wtorek, 20 września 2011, 19:18
przez Dic
Witam długo się zbierałem żeby coś wyskrobać i opisać podróż do Włoch przez Austrię i Czechy.

Że nie lubię sie rozpisywać to zapodam więcej zdjęć niż tekstu :)

Łączny dystans pokonany to 2700km :) Jajko bez żadnych problemów przejechało spalanie od 4.6L(austia) do 6.3 niemiecka autostrada(przelot 150-160)

Obrazek

Postój i nocleg po 450 km Czechy

[IMG=http://img703.imageshack.us/img703/5453/img0174nm.th.jpg][/IMG]

Obrazek

W tle lodowiec Pasterze a po mojej prawej grossglockner


Obrazek

Trasa na Grossglockner ok 56 km winklowania

Obrazek

Przed Bikerspoint 2401m.n.p.m

Obrazek

Jajeczko na Bikerspoint 2504 m.n.p.m Widoki niesamowite bo wkoło było aż 30 trzytysięczników tak bynajmniej w informacji pisało ;)

Obrazek

A tu mały zonk Betoniarce puścił lekko przewód hamulcowy tylny. Trytytki oraz siwa taśma McGajwera załatwiła sprawę ;) aż do samego domu czyli jeszcze ponad 1800km tak przejeździła ;P

Obrazek

takie mobilne- powrót z lodowca.

Obrazek

Cortina d`ampezzo (włochy) We Włoszech ogólnie mialem jeszcze jechać nad jezioro Garda na 3 dni lecz przez hamulec w betoniarce zrezygnowaliśmy.

Obrazek

Orle gniazdo Berchtesgaden ( Niemcy)

Obrazek

Ponownie BikersPoint to był szczyt góry EdelveisSpitze

Obrazek



No to było na tyle, trochę ubogo no ale zawsze coś .

PostNapisane: wtorek, 20 września 2011, 20:01
przez NiDeMa
Impressive. :brawo:

A tu jest mój cel na 2012: 35.888563,-5.320008

PostNapisane: środa, 21 września 2011, 11:49
przez blue angel
:) hi hi hi fajny cel na 2012 dalej już się niemal w europie nie da :) piękne zdjęcia gratuluje.

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011, 11:20
przez Budzik
rozumeim ze caly bagaz mial twoj kompan, takze lecialem solo bez bagazu? bo spalanie piekne ;]

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011, 12:17
przez Dic
Bagaż i ja miałem dwie torby po boku . Ja też nie dowierzałem ze spalanie aż tak niskie może być.

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011, 12:56
przez Budzik
jak tylko 2 torby boczne to jestem w stanie uwierzyc w to spalanie bez wiekszego problemu :P