Włochy -Austria 2011
Witam długo się zbierałem żeby coś wyskrobać i opisać podróż do Włoch przez Austrię i Czechy.
Że nie lubię sie rozpisywać to zapodam więcej zdjęć niż tekstu
Łączny dystans pokonany to 2700km
Jajko bez żadnych problemów przejechało spalanie od 4.6L(austia) do 6.3 niemiecka autostrada(przelot 150-160)
Postój i nocleg po 450 km Czechy
[IMG=http://img703.imageshack.us/img703/5453/img0174nm.th.jpg][/IMG]
W tle lodowiec Pasterze a po mojej prawej grossglockner
Trasa na Grossglockner ok 56 km winklowania
Przed Bikerspoint 2401m.n.p.m
Jajeczko na Bikerspoint 2504 m.n.p.m Widoki niesamowite bo wkoło było aż 30 trzytysięczników tak bynajmniej w informacji pisało
A tu mały zonk Betoniarce puścił lekko przewód hamulcowy tylny. Trytytki oraz siwa taśma McGajwera załatwiła sprawę
aż do samego domu czyli jeszcze ponad 1800km tak przejeździła ;P
takie mobilne- powrót z lodowca.
Cortina d`ampezzo (włochy) We Włoszech ogólnie mialem jeszcze jechać nad jezioro Garda na 3 dni lecz przez hamulec w betoniarce zrezygnowaliśmy.
Orle gniazdo Berchtesgaden ( Niemcy)
Ponownie BikersPoint to był szczyt góry EdelveisSpitze
No to było na tyle, trochę ubogo no ale zawsze coś .
Że nie lubię sie rozpisywać to zapodam więcej zdjęć niż tekstu
Łączny dystans pokonany to 2700km
Postój i nocleg po 450 km Czechy
[IMG=http://img703.imageshack.us/img703/5453/img0174nm.th.jpg][/IMG]
W tle lodowiec Pasterze a po mojej prawej grossglockner
Trasa na Grossglockner ok 56 km winklowania
Przed Bikerspoint 2401m.n.p.m
Jajeczko na Bikerspoint 2504 m.n.p.m Widoki niesamowite bo wkoło było aż 30 trzytysięczników tak bynajmniej w informacji pisało
A tu mały zonk Betoniarce puścił lekko przewód hamulcowy tylny. Trytytki oraz siwa taśma McGajwera załatwiła sprawę
takie mobilne- powrót z lodowca.
Cortina d`ampezzo (włochy) We Włoszech ogólnie mialem jeszcze jechać nad jezioro Garda na 3 dni lecz przez hamulec w betoniarce zrezygnowaliśmy.
Orle gniazdo Berchtesgaden ( Niemcy)
Ponownie BikersPoint to był szczyt góry EdelveisSpitze
No to było na tyle, trochę ubogo no ale zawsze coś .