Strona 1 z 1
7.10.2011 Wyjazd do Odessy

Napisane:
niedziela, 25 września 2011, 20:29
przez shreeek
Wyjazd w piatek albo o godzinie 20 albo o 1-2 w nocy. Narazie sam jade;) ktos sie podepnie ? Planowany przyjazd do odessy sobota, nocleg albo 2 w poniedzialek powrot;)
W drodze powrotnej chce zachaczyc o kijow, okolice czarnobyla.
Chce ktos jechac?
34894918


Napisane:
poniedziałek, 26 września 2011, 12:36
przez Valhalla
Gdyby nie odległość(chodzi głównie o cenę paliwa) i przede wszystkim termin to chciałbym się zabrać. Ostatnio 300km w jedną stronę robiłem no i poszły ponad 2 baki(po drodze trochę zaiwedzania). 7 jadę autobusikiem do belgii. No ale miłej podróży! Może następnym razem uda mi się podłączyć

Napisane:
wtorek, 27 września 2011, 09:12
przez shreeek
ktos sie pisze?

Napisane:
wtorek, 27 września 2011, 10:00
przez Budzik
mysle ze troche pozno napisales, bo na taki wyjazd tzreba sie raczej przygotowac,(pomijam finansowo)

Napisane:
wtorek, 27 września 2011, 21:25
przez shreeek
Kurcze moge miec jaja na przejsciu z powodu tymczasowego dowodu rejestracyjnego :[

Napisane:
czwartek, 29 września 2011, 13:04
przez Budzik
Pomijam to ze jestes dosc odwazny, jesli chcesz zrobic taka traske nowo zakupionym motocyklem:)

Napisane:
czwartek, 29 września 2011, 21:01
przez shreeek
a co ma mi sie zepsuc

? :>

Napisane:
czwartek, 29 września 2011, 22:27
przez Budzik
oby nic, ale wiesz jak to jest ze swiezo kupionymi uzywanymi motocyklaim nigdy nic nie wiadomo ;P

Napisane:
czwartek, 29 września 2011, 23:50
przez shreeek
hehe tutaj wiem co jest grane . we wtorek przerejestrowalem moto jak sadzicie do przyszlego piatku bedzie dowod do odbioru ? bez niego ciezko bedzie przekroczyc granice..

Napisane:
piątek, 30 września 2011, 09:12
przez Budzik
nie, twardy dowod po 30 dniach ;]

Napisane:
piątek, 30 września 2011, 15:38
przez RAV
eee tam, ja miałem po 4 !
sprawdzaj na bieżąco na stronie PWPW, może się uda


Napisane:
środa, 5 października 2011, 17:11
przez shreeek
od wtorku mam do odbioru !;)