Strona 1 z 1

7.10.2011 Wyjazd do Odessy

PostNapisane: niedziela, 25 września 2011, 20:29
przez shreeek
Wyjazd w piatek albo o godzinie 20 albo o 1-2 w nocy. Narazie sam jade;) ktos sie podepnie ? Planowany przyjazd do odessy sobota, nocleg albo 2 w poniedzialek powrot;)
W drodze powrotnej chce zachaczyc o kijow, okolice czarnobyla.

Chce ktos jechac? ;)
34894918 :)

PostNapisane: poniedziałek, 26 września 2011, 12:36
przez Valhalla
Gdyby nie odległość(chodzi głównie o cenę paliwa) i przede wszystkim termin to chciałbym się zabrać. Ostatnio 300km w jedną stronę robiłem no i poszły ponad 2 baki(po drodze trochę zaiwedzania). 7 jadę autobusikiem do belgii. No ale miłej podróży! Może następnym razem uda mi się podłączyć

PostNapisane: wtorek, 27 września 2011, 09:12
przez shreeek
ktos sie pisze?

PostNapisane: wtorek, 27 września 2011, 10:00
przez Budzik
mysle ze troche pozno napisales, bo na taki wyjazd tzreba sie raczej przygotowac,(pomijam finansowo)

PostNapisane: wtorek, 27 września 2011, 21:25
przez shreeek
Kurcze moge miec jaja na przejsciu z powodu tymczasowego dowodu rejestracyjnego :[

PostNapisane: czwartek, 29 września 2011, 13:04
przez Budzik
Pomijam to ze jestes dosc odwazny, jesli chcesz zrobic taka traske nowo zakupionym motocyklem:)

PostNapisane: czwartek, 29 września 2011, 21:01
przez shreeek
a co ma mi sie zepsuc :) ? :>

PostNapisane: czwartek, 29 września 2011, 22:27
przez Budzik
oby nic, ale wiesz jak to jest ze swiezo kupionymi uzywanymi motocyklaim nigdy nic nie wiadomo ;P

PostNapisane: czwartek, 29 września 2011, 23:50
przez shreeek
hehe tutaj wiem co jest grane . we wtorek przerejestrowalem moto jak sadzicie do przyszlego piatku bedzie dowod do odbioru ? bez niego ciezko bedzie przekroczyc granice..

PostNapisane: piątek, 30 września 2011, 09:12
przez Budzik
nie, twardy dowod po 30 dniach ;]

PostNapisane: piątek, 30 września 2011, 15:38
przez RAV
eee tam, ja miałem po 4 ! :D

sprawdzaj na bieżąco na stronie PWPW, może się uda :)

PostNapisane: środa, 5 października 2011, 17:11
przez shreeek
od wtorku mam do odbioru !;)