Strona 1 z 2

Latanie po WWA 27/09/2011

PostNapisane: poniedziałek, 26 września 2011, 20:57
przez Majkelo
No to latamy. Zbiórka o 19:15 na Bankowym pod pomnikiem - parking przy ratuszu.
W chwili obecnej około 8 maszyn. Plan:
Przejazd wszystkimi mostami w wawie i zżarcie w SPOCO LOCO na Bemowie na koniec - albo gdziekolwiek indziej :)

Plan przejazdu dopieszczę jutro ale i tak będziemy otwarci na propo :)

0694 438 154 dp mnie jak coś.

Pozdro

PostNapisane: wtorek, 27 września 2011, 20:08
przez RAV
Byłem, wziąłem prysznic i wróciłem. Oczywiście jak dojechałem do domu to przestało padać, więc kilka kółek zrobiłem jeszcze ale jazda po kałużach to nie dla mnie :P

PostNapisane: wtorek, 27 września 2011, 20:18
przez TasmaN
Naszla dzis ta burze w sumie nie wiadomo skad :/

PostNapisane: wtorek, 27 września 2011, 20:38
przez RAV
Masz rację.
No kurde, wreszcie udało mi się znaleźć trochę wolnego, opiekę do dzieciaka załatwiłem, "pozwolenie" od żony jest :P - lecę :!: :!: Wieczorek jak to wieczorek całkiem przyjemny. Dojechałem z tankowaniem w jakieś 15 minut pod pomnik a tam chłopaki mi mówią że jakaś burza chyba idzie bo się gdzieś tam błysnęło ......... ???? yyyyy co ? przecież jest super piękny wieczór .... co wy chcecie ..... 10 minut później stałem w kałuży, z totalnie przemoczonymi rękawicami ... szlag by to .... już se pojeździłem. Wrrrrr oczywiście powrót do domu w największą burzę, wśród ociemniałej hołoty za kierownicami puszek, która to jak tylko spadnie cokolwiek z nieba dostaje paraliżu umysłowego - pasy ? jakie pasy ! światła ? jakie światła ! jedzie się przecie nie ! ehhhhh

PostNapisane: wtorek, 27 września 2011, 20:56
przez TasmaN
Glowa do gory :) W sobote sie szykuj na wypad do Starej Iwicznej :) Msza za motocyklistow na koniec sezonu jest.

PostNapisane: środa, 28 września 2011, 11:55
przez Majkelo
A myśmy (ci, co pozostali) wyruszyli spod Bankowego zgodnie z planem na meksykańskie żarcie z nadzieją, że się niebo wypłacze i przestanie...i przestało :)
Potem zrobilismy plan, czyli wszystkie mosty w Wawce :)
Ale ciężko było, moto mi tańczyło jak szalone, powyżej 6krpm tylne kółko tańczyło jak siemasz...

Mimo wszystko było fajnie :) I przy okazji poznałem się z kolegą RAVem ;)

PostNapisane: sobota, 1 października 2011, 09:10
przez RAV
Majkelo napisał(a): (...)
Mimo wszystko było fajnie :) I przy okazji poznałem się z kolegą RAVem ;)



A owszem owszem bardzo miło poznać kolejnego posiadacza (trzeciego) jajka :P

[ Dodano: 01-10-11, 10:11 ]

TasmaN napisał(a): Glowa do gory :) W sobote sie szykuj na wypad do Starej Iwicznej :) Msza za motocyklistow na koniec sezonu jest.


Niestety nie mam za dużo czasu (nie mam z kim syna zostawić), ale na jakąś godzinkę - półtorej mógłbym wpaść spotkać się i pogadać. Tylko czy ktoś od nas w ogóle się wybiera ? :)

PostNapisane: sobota, 1 października 2011, 17:29
przez Budzik
TasmaN, w ktora sobote, tylko nie mow ze dzis :P

PostNapisane: poniedziałek, 3 października 2011, 08:02
przez RAV
Budzik napisał(a):TasmaN, w ktora sobote, tylko nie mow ze dzis :P


No niestety :P było minęło :D

PostNapisane: poniedziałek, 3 października 2011, 08:05
przez TasmaN
RAV napisał(a):
Budzik napisał(a):TasmaN, w ktora sobote, tylko nie mow ze dzis :P


No niestety :P było minęło :D



no wlasnie w ta sobote :( tez nie moglem byc :(

PostNapisane: poniedziałek, 3 października 2011, 08:23
przez Nyuno
TasmaN napisał(a):nie moglem byc :(
BUHAHAHAHAHA :brawo:

PostNapisane: poniedziałek, 3 października 2011, 11:13
przez Gof
Tasmanero nam się starzeje :P

PostNapisane: poniedziałek, 3 października 2011, 18:28
przez Majkelo
Jest plan, co by jutro pośmigać po WWA - ostatnie podrygi przed lipną pogodą.
RAV, tym razem sprawdziłem pogodę :P

Planowa zbiórka pod pomnikiem na parkingu na Pl. Bankowym o 19.00

Dam znaka jak się sytuacja rozwija - ile osób będzie.

Pozdro

[ Dodano: 04-10-11, 17:53 ]
Dołącza ktoś od nas ?

PostNapisane: wtorek, 4 października 2011, 17:09
przez Nyuno
Nyuno + Plecaczek. Nie wiem gdzie tam jest pomnik na Pl. Bankowym.

PostNapisane: wtorek, 4 października 2011, 17:16
przez RAV
Pomnik jest na samym środku placu :D Taki gościu drętwy na nim sterczy i zerka na parking :P

Ja niestety odpadam- nie mam opieki do pierworodnego :(

PostNapisane: wtorek, 4 października 2011, 17:55
przez TasmaN
RAV napisał(a):Ja niestety odpadam- nie mam opieki do pierworodnego :(



Wyobraz sobie ze ja identycznie tak samo :)

Albo zalatwmy im jakas ciocie do zabawy na kilka godzin, coby tatusiowie mogli tak po prostu... po miescie pozapierdalac :diabel: :diabel:

PostNapisane: wtorek, 4 października 2011, 21:48
przez Nyuno
Z tym 'pozapierdalaniem' to chyba niektórzy zbyt dosłownie...

PostNapisane: wtorek, 4 października 2011, 21:55
przez TasmaN
No... slyszalem wlasnie :/

PostNapisane: wtorek, 4 października 2011, 22:31
przez RAV
Coście tam narozrabiali ? wszyscy cali ?

PostNapisane: środa, 5 października 2011, 06:36
przez Majkelo
Prowadzący termin "polatać" wziął bardzo dosłownie :)
Cisnął tak, żeśmy się pogubili kilka razy... Na następne latanko z góry ustalimy, że ghost riderowanie odpada.