Latanie po WWA 27/09/2011
No to latamy. Zbiórka o 19:15 na Bankowym pod pomnikiem - parking przy ratuszu.
W chwili obecnej około 8 maszyn. Plan:
Przejazd wszystkimi mostami w wawie i zżarcie w SPOCO LOCO na Bemowie na koniec - albo gdziekolwiek indziej
Plan przejazdu dopieszczę jutro ale i tak będziemy otwarci na propo
0694 438 154 dp mnie jak coś.
Pozdro
W chwili obecnej około 8 maszyn. Plan:
Przejazd wszystkimi mostami w wawie i zżarcie w SPOCO LOCO na Bemowie na koniec - albo gdziekolwiek indziej
Plan przejazdu dopieszczę jutro ale i tak będziemy otwarci na propo
0694 438 154 dp mnie jak coś.
Pozdro
