hm... moje jedno z marzen to tam pojechac. Nie koniecznie na moto bo czytalem ze jak gajger przy badaniu moto za bardzo zapika to moga zarekwirowac nawet
Napisane: czwartek, 12 stycznia 2012, 13:30
przez Milan
TasmaN, Może chodzi jedynie jeżeli się ma moto z napędem atomowym ;D
Napisane: czwartek, 12 stycznia 2012, 14:08
przez TasmaN
To by bylo dobre Zadnych gaznikow, regulacji, zaworow, tylko obnizanie pretow grafitowych w reaktorze zeby zahamowac