Strona 1 z 2

Wystawa Motocykli i Skuterów 2-4.III.2012 = W-wa

PostNapisane: środa, 22 lutego 2012, 15:39
przez KR-Ociec
Jak w temacie, szczegóły:

Wystawa Motocykli i Skuterów 2-4.III.2012 = W-wa

Chyba dobre miejsce na spotkanie?
Pzdr.

PostNapisane: środa, 22 lutego 2012, 15:48
przez ogórek
ja tam będe na 100 % w sobotę.

PostNapisane: środa, 22 lutego 2012, 16:35
przez TasmaN
Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?

1. TasmaN

PostNapisane: środa, 22 lutego 2012, 17:14
przez ogórek
Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?

1. TasmaN
2. ogórek

PostNapisane: środa, 22 lutego 2012, 20:23
przez Pablo22
szczerze mam 3 kilometry od domu do hali na marsa :P

PostNapisane: środa, 22 lutego 2012, 21:37
przez pegaz
TasmaN napisał(a):Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?


i tak sie spoznisz :diabel:

Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?

1. TasmaN
2. ogórek
3. Pegaz

PostNapisane: środa, 22 lutego 2012, 22:45
przez moro99
nie wiem czy bede na 12 ale na bank bede

1. TasmaN
2. ogórek
3. Pegaz
4. Moro

PostNapisane: czwartek, 23 lutego 2012, 18:03
przez KR-Ociec
Małe uzupełnienie:
Polecam artykuł ze "Ścigacza" o tej wystawie; nie patrzcie na komentarze - są złośliwe :)

- http://www.scigacz.pl/Zap...erow,17743.html

Aha, wejściówka to 25 zeta na 1 dzień ! Ale można wyjść i wrócić bez "dopłaty", szczegóły w art.

PostNapisane: czwartek, 23 lutego 2012, 18:33
przez KOSA77
i jeszcze jedno co do dojazdu do samej hali to trzeba sie uzbroić w cierpliwość miejsc mało w koło wszystkie chodniki i trawniki zawalone i najważniejsze do tej pory nie było w obiekcie bankomatu więc pamiętajcie o gotówce . Co do samej wystawy byłem dwa razy i dwa razy wychodziłem zawiedziony po prostu nic co by nie można było w salonach zobaczyć :( żadnej atrakcji ani gwiazdy no może poza kilkoma hostessami :)

PostNapisane: czwartek, 23 lutego 2012, 18:56
przez ogórek
ja byłem w tamtym roku i proponuje parking podziemny pod samą halą.

PostNapisane: czwartek, 23 lutego 2012, 22:28
przez Budzik
te wystawy motocykli w warszawie to byly spoko jak ja do gimnazjum chodzlem a to wtedy wystawiali je na AWFie i potem, czyli kilka lat temu wystawa na TORWARze. Pozniej juz te wystawy byly coraz gorsze i coraz drozsze...

Byłem w zeszlym roku tu na marsa i bylem strasznie zawiedziony, nie dosc ze bylo drogo 25zl (brak znizek dla uczniow i studentow, tylko dla dzieci i to chyba do 13 roku zycia). a na samych 'targach' nie bylo kilku flagowych producentow motocykli. Kawasaki sie wystawilo i ktm chyba wogole, Suzuki bylo na pewno ale czy byla honda to nie pamietam. masa dresiwa chodzila i dzieciakow. Plakatow i darmowek malo bylo hestessy jakies takei nijakie. jedyny plus to na stoisku 'junaka'(bo jest juz chinski:/) dawali darmowe piwo, ale tylko 1...
takze na taragach mozecie zobaczyc kilka fajnych motocykli i mase chinczykow, przysiasc sie do wielu skuterow zrobionych przez male zolte raczki przymierzyc nowy kask marki TIGER.
W tym roku na pewno nie pojde na targi a na pewno nie w Polsce. U nas juz nie ma dobrych targow...

PostNapisane: piątek, 24 lutego 2012, 09:27
przez TasmaN
bo maly byles i WSK byla dla Ciebie jak Harley Electra :P :D

PostNapisane: wtorek, 28 lutego 2012, 10:04
przez KR-Ociec
Który ma kask "SHOEI" ?

- http://www.scigacz.pl/Bez...OTEC,17764.html

Zabierzcie ze sobą koniecznie. Service - free !

PostNapisane: piątek, 2 marca 2012, 22:07
przez pegaz
Niestety, jutro nie bede mogl do Was dolaczyc.

PostNapisane: piątek, 2 marca 2012, 22:28
przez TasmaN
No Peeeegaz no ! :P

PostNapisane: piątek, 2 marca 2012, 22:29
przez TasmaN
Ja jutro planuje byc 12.00 (moze byc z malym poslizgiem - bo weekend :P ) .

Jesli ktos z Was bedzie to dajcie znac na kom. 532 350 104.

PostNapisane: piątek, 2 marca 2012, 22:44
przez moro99
ja mam zamiar byc na 11 :)

PostNapisane: piątek, 2 marca 2012, 23:31
przez RAV
No ja dobrze przeczuwałem, żeby się nie wpisywać na sobotę. Niestety, w sobotę nie dotrę - inne plany, ale w niedzielę melduję się wraz z rodzinką na miejscu - obiecałem pierworodnemu a takich obietnic trzeba dotrzymywać :D

PostNapisane: sobota, 3 marca 2012, 14:29
przez Piter
Ja też będę w niedziele jak coś to możemy się spotkać , mam zamiar być na 10

PostNapisane: sobota, 3 marca 2012, 19:30
przez NiDeMa
Też dojadę na około 10 lub 11... Niebieski GSX750F.