Wrocław zimą nie śpi !
Bikers Night Wrocław
data rozpoczęcia: 2012-03-02 godzina 19:00:00
Cytat:
"2 marca 2012 Bikers Night - cykliczna zimowa impreza dla motocyklistów stęsknionych za zlotowym klimatem.
W czasie zimy motocykliści się nudzą. Ukochana maszyna drzemie w garażu czekając na nowy sezon, na dworze zaspy i grubo na minusie. Sądzisz, że pozostają Ci tylko wspomnienia z wakacyjnych zlotów? Zamiast w lutym tęsknie odliczać dni do wiosny weź znajomych i przyjdźcie na Bikers Night! To cykliczna impreza organizowana zimą dla wszystkich motocyklistów spragnionych zlotowych klimatów. Duży, dwupoziomowy klub w centrum Wrocławia, dobra rockowa muza i zimne piwko czekają! Bawimy się całą noc przy koncertach i nagich paniach, świetna imprezowa atmosfera zapewniona. Same doborowe towarzystwo – spotkasz swoich znajomych ze zlotów. Nie siedź w domu, rozgrzej się z nami na Bikers Night, jedynej takiej w Polsce klubowej imprezie dla motocyklistów.
Barmanki topless."
Szczegóły:
- http://www.wroclaw.gremium.pl/
Cóż więcej dodać?
Tylko tyle: MIŁEJ ZABAWY !!!
Pzdr.
data rozpoczęcia: 2012-03-02 godzina 19:00:00
Cytat:
"2 marca 2012 Bikers Night - cykliczna zimowa impreza dla motocyklistów stęsknionych za zlotowym klimatem.
W czasie zimy motocykliści się nudzą. Ukochana maszyna drzemie w garażu czekając na nowy sezon, na dworze zaspy i grubo na minusie. Sądzisz, że pozostają Ci tylko wspomnienia z wakacyjnych zlotów? Zamiast w lutym tęsknie odliczać dni do wiosny weź znajomych i przyjdźcie na Bikers Night! To cykliczna impreza organizowana zimą dla wszystkich motocyklistów spragnionych zlotowych klimatów. Duży, dwupoziomowy klub w centrum Wrocławia, dobra rockowa muza i zimne piwko czekają! Bawimy się całą noc przy koncertach i nagich paniach, świetna imprezowa atmosfera zapewniona. Same doborowe towarzystwo – spotkasz swoich znajomych ze zlotów. Nie siedź w domu, rozgrzej się z nami na Bikers Night, jedynej takiej w Polsce klubowej imprezie dla motocyklistów.
Barmanki topless."
Szczegóły:
- http://www.wroclaw.gremium.pl/
Cóż więcej dodać?
Tylko tyle: MIŁEJ ZABAWY !!!
Pzdr.