1/4 mili - wystartować może każdy

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

1/4 mili - wystartować może każdy

Postprzez czex » wtorek, 3 kwietnia 2012, 21:43

Obrazek
1/4 mili jest sportem w którym może wziąć udział każdy - niezależnie od posiadanego motocykla. W tej dyscyplinie często ważniejszy od dużej mocy jest refleks, płynny start i szybka zmiana biegów.

Na pierwszy rzut oka wyścigi po prostej nie wywołują zbyt dużych emocji, jednak to tylko pozory - każdy kto choć raz spróbował może powiedzieć jak wzrasta poziom adrenaliny podczas takiego przejazdu :twisted:

Żeby wystartować wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.sss.org.pl/reguser.php i wnieść opłatę 90zł.

Naprawdę warto spróbować i zmierzyć się z innymi zawodnikami wraz z profesjonalnym pomiarem czasu !

Jeśli ktoś ma pytania/wątpliwości chętnie pomogę. Aktualności o motocyklowej 1/4 mili można śledzić na naszej stronce www.speedbike.pl

Podział na klasy :
Moto - pojemność silnika do 750 ccm, bez doładowania
Moto Plus - pojemność silnika do 1100 ccm, bez doładowania
Moto Maxi - pojemność silnika powyżej 1100 ccm, bez doładowania
Moto Extreme - z doładowaniem, pojemność dowolna

Harmonogram :
1 runda SSS Racing - Warszawa Bemowo 22 kwietnia 2012
2 runda SSS Racing - Częstochowa 26-27 maja 2012
czex
 

Postprzez TasmaN » środa, 4 kwietnia 2012, 11:27

Cześć Piotrek :) ja planuje Wam pokibicować na Bemowie :)
TasmaN
 

Postprzez czex » środa, 4 kwietnia 2012, 18:02

Witam!
Zawsze można kibicować i wystartować jednocześnie :)
czex
 

Postprzez stachuwp » czwartek, 5 kwietnia 2012, 13:10

A jaj mam pytanie czy dodatkowe 100kg. kierownika ciężkiego jajka i niewielka moc w porównaniu do najszybszych, pozwala zając jakieś miejsce prócz ostatniego ?
był -> Chart 210
-> GS 500 Five Star 98r
jest -> Ogar 200
-> ETZ 150
-> ETZ 150 99% oryginał
-> GSX 600F
Avatar użytkownika
stachuwp
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez czex » piątek, 6 kwietnia 2012, 23:55

W klasie Moto (poj.do 750cc) konkurencja jest niewielka. Jest tylko jedna osoba z długim wahaczem (dziewczyna :diabel: ). W starciu ze sportami wiadomo, że nie masz zbyt dużych szans ale myślę, że warto spróbować chociaż po to żeby poćwiczyć sobie starty i zmierzyć osiągi motocykla profesjonalną aparaturą pomiarową.
czex
 

Postprzez czex » środa, 18 kwietnia 2012, 08:24

Ostatnia szansa żeby się zapisać ,
W razie czego zapraszam do kibicowania
czex
 

Postprzez Pablo22 » wtorek, 24 kwietnia 2012, 14:00

czex, Gratuluje wygranej :)
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez czex » środa, 25 kwietnia 2012, 14:34

dzięki!! akurat wygrana była trochę fartem bo spieprzyłem na starcie :

PRZEJAZD FINAŁOWY KING OF MOTO
czex
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości