Strona 1 z 1
wspólne latanie po wawie

Napisane:
piątek, 6 kwietnia 2012, 20:46
przez AJUŚ
mam propozycje może udało by się zebrać kilku chętnych i razem pojęździć po stolicy?? termin trasa wszystko jest do uzgodnienia:P

Napisane:
piątek, 6 kwietnia 2012, 21:06
przez moro99
Panie jutro o 12 jest "kierowco patrz w lusterka" strzelam ze wiekszosc z nas tam bedzie "latac"

Napisane:
piątek, 6 kwietnia 2012, 21:08
przez RAV
A tak poza tym to
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=3248
AJUŚ, wal jutro na bemowo, szykuje się całkiem niezła ekipa


Napisane:
piątek, 6 kwietnia 2012, 21:19
przez AJUŚ
czytałem temat, ale chciałem na nowo zacząć:P z miłą chęcią bym był na bemowie ale niestety jutro pracuję i nie dam rady:(:(

Napisane:
piątek, 6 kwietnia 2012, 21:37
przez cookieman
hehe ja zawsze chetnie w kilka moto po wawie posmigam bo samemu nudno troche a temat dobry chyba sam go podrzucilem mozna w sezonie robic cotygodniowa ustawke gdzies w centrum i potem razem latac kto za niech strzeli sobie 3 razy w głowe hehe