Otwarcie sezonu motocyklowego w Cieszynie 09.04
Witam
Wczoraj w Cieszynie na rynku spotkali się cieszyńscy motomaniacy by w korowodzie przejechać przez Czeski Cieszyn i udać się do Wisły w celu zatopienia burej suki (była na dopalaczu - rozpałka do grilla)
Zebrało sie ponoć 175 maszyn róznej maści, oczywiście nie zabrakło kilku GSXF
Laura powitała nas słonecznie, aczkolwiek słupki rtęci tuliły sie gdzieś na spodzie termometrów.
Kilka fotek i filmik z przejazdu:
Strona Stelaków:
Otwarcie sezonu 2012 - Stelaki
Strona regionalnego portalu OX.pl
Otwarcie sezonu 2012 Cieszyn - OX.pl
FIlm z przejazdu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NPguLgh_u9I[/youtube]
Ja się na foto niestety nie załapałem
Wczoraj w Cieszynie na rynku spotkali się cieszyńscy motomaniacy by w korowodzie przejechać przez Czeski Cieszyn i udać się do Wisły w celu zatopienia burej suki (była na dopalaczu - rozpałka do grilla)
Zebrało sie ponoć 175 maszyn róznej maści, oczywiście nie zabrakło kilku GSXF
Laura powitała nas słonecznie, aczkolwiek słupki rtęci tuliły sie gdzieś na spodzie termometrów.
Kilka fotek i filmik z przejazdu:
Strona Stelaków:
Otwarcie sezonu 2012 - Stelaki
Strona regionalnego portalu OX.pl
Otwarcie sezonu 2012 Cieszyn - OX.pl
FIlm z przejazdu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NPguLgh_u9I[/youtube]
Ja się na foto niestety nie załapałem