Strona 1 z 1

Otwarcie sezonu motocyklowego w Cieszynie 09.04

PostNapisane: wtorek, 10 kwietnia 2012, 21:23
przez sanczo1
Witam

Wczoraj w Cieszynie na rynku spotkali się cieszyńscy motomaniacy by w korowodzie przejechać przez Czeski Cieszyn i udać się do Wisły w celu zatopienia burej suki (była na dopalaczu - rozpałka do grilla)

Zebrało sie ponoć 175 maszyn róznej maści, oczywiście nie zabrakło kilku GSXF :mrgreen:

Laura powitała nas słonecznie, aczkolwiek słupki rtęci tuliły sie gdzieś na spodzie termometrów.

Kilka fotek i filmik z przejazdu:
Strona Stelaków:
Otwarcie sezonu 2012 - Stelaki

Strona regionalnego portalu OX.pl
Otwarcie sezonu 2012 Cieszyn - OX.pl

FIlm z przejazdu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NPguLgh_u9I[/youtube]


Ja się na foto niestety nie załapałem :(