Rozpoczęcie sezoun Czestochowa 2012
Takie głupie pytanie.
O co chodzi w tym roku z Czestochową.
Z tego co wyczytałem na różnych forach są równocześnie dwie imprezy a u nas cisza.
O co chodzi w tym roku z Czestochową.
Z tego co wyczytałem na różnych forach są równocześnie dwie imprezy a u nas cisza.
