OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO CITY RUN 2012
Dnia: 21-04-2012
Start o godz: 10:00
Adres: UL . BARANIAKA -POLANA HARCERZA, POZNAŃ
jest ktoś chętny z Wielkopolski?

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości