Strona 1 z 1

Rozpoczęcie sezonu 2012 Poznań Malta

PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 20:48
przez max_kom
OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO CITY RUN 2012
Dnia: 21-04-2012
Start o godz: 10:00
Adres: UL . BARANIAKA -POLANA HARCERZA, POZNAŃ

jest ktoś chętny z Wielkopolski?

PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 21:08
przez slawekd
Max
a jakies szczegóły???

Zastanawiam sie. Przy okazji można by zrobić restart sezonu grupy wielkopolskiej.

PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 21:17
przez max_kom
co do szczegółów to wysłałem maila do organizatora by się dowiedzieć co i jak? Ale tak jak piszesz restart Wielkopolski by sie przydał. Najwyższy czas.

Zobaczymy. W zeszłym roku na zakończenie sezonu był przejazd z Malty do Strzeszynka. Ale zawsze możemy polatać wkoło komina :P

PostNapisane: czwartek, 19 kwietnia 2012, 08:34
przez max_kom
niestety nikt jeszcze się nie odezwał z organizatorów - szkoda. Ale Poznań też widać jakiś uśpiony.

PostNapisane: czwartek, 19 kwietnia 2012, 14:57
przez bostea
Mi jest ciągle zimno! W tym roku, pośmigałam jeden tydzień, teraz maszyna stoi i czeka :mrgreen: W weekend nie mogę, bo niestety pracuję. Jak na razie, nadal czekam na wiosnę ;)

PostNapisane: piątek, 20 kwietnia 2012, 08:17
przez pablonuevo
Ja na pewno jestem :D impreza startuje o 10:00. Jesli ktos chetny to stacja lotos (esso) o 9:40 na śródce. czekamy 10 minut i jedziemy na polane :) Do zobaczenia. :diabel: :diabel: :diabel:

PostNapisane: piątek, 20 kwietnia 2012, 20:35
przez cichy
Postaram się przyjechać

PostNapisane: piątek, 20 kwietnia 2012, 20:39
przez max_kom
ja jak zdążę to się melduję na lotosie - jak nie zdążę to podjadę bezpośrednio na polanę