Strona 1 z 1

Spot na MotoBazarze Warszawa

PostNapisane: wtorek, 17 kwietnia 2012, 16:42
przez KR-Ociec
To chyba dobre miejsce na spotkanie? :brawo:

- http://www.mototarg.pl/

Warszawski Bazar Motocyklowy odbędzie się 21 i 22 kwietnia 2012 na terenie Wyścigów Konnych, przy ul. Puławskiej 266.

Organizatorzy zapraszają wszystkich pragnących kupić bądź sprzedać motocykl, skuter, części motocyklowe, ubrania, oraz akcesoria.

Zapraszamy również wielbicieli militariów oraz aut zabytkowych.

Godziny otwarcia: sobota 8-18, niedziela 8-15. Bilet wstępu 12 zł.

Na miejscu możliwość skorzystanie z licznych punktów gastronomicznych.

Zapraszamy


(koniec cytatu :) )

PostNapisane: wtorek, 17 kwietnia 2012, 23:07
przez TasmaN
Ociec, bedziesz w Wawie? :)

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 07:56
przez KR-Ociec
W Wawie będę 9.V. na Wołoskiej na pewno i ... i wtedy mógłbym odebrać koszulki - jeżeli na ten czas będą.
Ale na MotoBazarze nie będę, niestety.

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 08:14
przez TasmaN
Obawiam sie ze jeszcze wtedy koszulek nie bede mial... beda w produkcji. Ale daj znac jak Wawie bedziesz to sie spotkamy :)

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 12:29
przez KR-Ociec
Dzięki za zaproszenie :) Mam do Ciebie tela, dam znać jak będę w Stolicy.
Ps.: o której zamawiasz pobudkę? - będę od 5.30 :diabel: :yahoo:

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 14:16
przez TasmaN
a teraz zobaczylem dopiero ze to srodek tygodnia :)

ja po 16.00 bede free :)

PostNapisane: środa, 18 kwietnia 2012, 17:22
przez KR-Ociec
TasmaN, przedzwonię na miejscu - pogadamy.

PostNapisane: czwartek, 19 kwietnia 2012, 06:41
przez firefox
Ja bede na bazarze w niedziele.

PostNapisane: sobota, 21 kwietnia 2012, 12:47
przez GandalfB
Byłem, właśnie wróciłem, żadnego jajka oprócz mojego ;)

PostNapisane: sobota, 21 kwietnia 2012, 13:21
przez cookieman
teraz pytanie kto do mnie dzwonił dzisiaj i pytał czy latam i lece na moto bajzel bo zmieniłem telefon i nawet niewiem z kim gadałem

PostNapisane: sobota, 21 kwietnia 2012, 13:32
przez lenar
ja się wybieram jutro, jbc mój tel 792 234 987