Kto ma chęć jutro polatać kapkę po Wawie?

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Kto ma chęć jutro polatać kapkę po Wawie?

Postprzez Majkelo » środa, 25 kwietnia 2012, 20:10

Jacyś chętni ?
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » środa, 25 kwietnia 2012, 20:35

nie lepiej coś sklecić w sobote lub niedziele :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez NiDeMa » środa, 25 kwietnia 2012, 20:46

Ja się piszę na jutro, sobotę i niedzielę...
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez Majkelo » środa, 25 kwietnia 2012, 21:56

Ja tylko jutro mogę, majówka z żoną :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Majkelo » środa, 25 kwietnia 2012, 22:46

Zbiórka jutro pod kolumną Zygiego o 19.
Czekamy do 19:30 i lecimy na miasto.
Trasa:

1. Starówka (kolumna Zygmunta)
2. Marszałkowska
3. Al. Jerozolimskie
4. Most Poniatowskiego
5. Wał Międzyszyński
6. Most Łazienkowski
7. Marszałkowska - Kawa w McDonaldzie :P

Potem zobaczymy. Co Wy na to ?

Lista i moto - łatwiej

1. Majkelo (GSX750F)
2. Łukasz ('mój kolega' R1)
3.
Ostatnio edytowano środa, 25 kwietnia 2012, 22:46 przez Majkelo, łącznie edytowano 1 raz
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Majkelo » czwartek, 26 kwietnia 2012, 16:08

Będzie ktoś ?
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NiDeMa » czwartek, 26 kwietnia 2012, 21:04

Niestety jakość bardzo słaba, muszę szybę przemyć i tylko za dnia kręcić.

Tytuł wzięty z myśli przewodniej wieczoru.

http://youtu.be/k9Y9AkrO--I
http://youtu.be/-sYZB9a22fw
http://youtu.be/dwwztJUzcNI
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez Majkelo » czwartek, 26 kwietnia 2012, 22:00

:)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NiDeMa » czwartek, 26 kwietnia 2012, 22:03

Ta kamera tam działa??? Flash nie było a na liczniku trochę poniżej 70
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości