Strona 1 z 1

Kto ma chęć jutro polatać kapkę po Wawie?

PostNapisane: środa, 25 kwietnia 2012, 20:10
przez Majkelo
Jacyś chętni ?

PostNapisane: środa, 25 kwietnia 2012, 20:35
przez ogórek
nie lepiej coś sklecić w sobote lub niedziele :mrgreen:

PostNapisane: środa, 25 kwietnia 2012, 20:46
przez NiDeMa
Ja się piszę na jutro, sobotę i niedzielę...

PostNapisane: środa, 25 kwietnia 2012, 21:56
przez Majkelo
Ja tylko jutro mogę, majówka z żoną :)

PostNapisane: środa, 25 kwietnia 2012, 22:46
przez Majkelo
Zbiórka jutro pod kolumną Zygiego o 19.
Czekamy do 19:30 i lecimy na miasto.
Trasa:

1. Starówka (kolumna Zygmunta)
2. Marszałkowska
3. Al. Jerozolimskie
4. Most Poniatowskiego
5. Wał Międzyszyński
6. Most Łazienkowski
7. Marszałkowska - Kawa w McDonaldzie :P

Potem zobaczymy. Co Wy na to ?

Lista i moto - łatwiej

1. Majkelo (GSX750F)
2. Łukasz ('mój kolega' R1)
3.

PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2012, 16:08
przez Majkelo
Będzie ktoś ?

PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2012, 21:04
przez NiDeMa
Niestety jakość bardzo słaba, muszę szybę przemyć i tylko za dnia kręcić.

Tytuł wzięty z myśli przewodniej wieczoru.

http://youtu.be/k9Y9AkrO--I
http://youtu.be/-sYZB9a22fw
http://youtu.be/dwwztJUzcNI

PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2012, 22:00
przez Majkelo
:)

PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2012, 22:03
przez NiDeMa
Ta kamera tam działa??? Flash nie było a na liczniku trochę poniżej 70