Zbiórka jutro pod kolumną Zygiego o 19.
Czekamy do 19:30 i lecimy na miasto.
Trasa:
1. Starówka (kolumna Zygmunta)
2. Marszałkowska
3. Al. Jerozolimskie
4. Most Poniatowskiego
5. Wał Międzyszyński
6. Most Łazienkowski
7. Marszałkowska - Kawa w McDonaldzie
Potem zobaczymy. Co Wy na to ?
Lista i moto - łatwiej
1. Majkelo (GSX750F)
2. Łukasz ('mój kolega' R1)
3.