Strona 1 z 1
Warszawa Lublin Warszawa sobota 28 kwietnia

Napisane:
czwartek, 26 kwietnia 2012, 20:07
przez NiDeMa
Ktoś ma ochotę jechać? wyjazd około 930 i powrót wieczorem... Tak pozwiedzać :-)

Napisane:
czwartek, 26 kwietnia 2012, 20:13
przez Budzik
29 KWIECIEŃ - TERMIN POTWIERDZONY W 100%
I TURA w godzinach 9.00-14.00 ( cena 60 - 100 zł )
II TURA w godzinach 14.00-19.00 ( cena 60 - 80 zł )
to jesli chodzi o TOR w LUBLINIE i jazdy ktore mozna na nim odbyc. moze polaczcie to w 1 calosc, wyjazd o tej 9,30. dojedziecie zjecie cos pozwiedzacie i na ta 2 ture pojezdzic po torze (nie trzeba byc dokladnie na 14 i nie trzeba jezdzic do 19)

Napisane:
czwartek, 26 kwietnia 2012, 20:16
przez NiDeMa
Chciałbym w niedziele ale od pół roku czekam na odbiór swojego skutera z serwisu i mechanik twierdzi że tym razem będzie gotów.

Napisane:
piątek, 27 kwietnia 2012, 07:13
przez lewmichal
Kurna polatałbym z Wami, ale weselicho mam.
A może przyjedziecie 2 maja? Będzie wtedy szkolenie na torze w pierwszej części dnia. Będzie pare osób z forum z lubelskiego. Większą grupą byśmy się spotkali?

Napisane:
piątek, 27 kwietnia 2012, 07:30
przez lewmichal
Miałem na myśli 1 maja.

Napisane:
piątek, 27 kwietnia 2012, 08:57
przez NiDeMa
2 maja to też myśl... Zobaczymy...

Napisane:
wtorek, 1 maja 2012, 16:08
przez ADHD
ale zajefainy wyjazd a moja rf u mechanika znowu cos padło
