Strona 1 z 1

Rozpoczęcie sezonu w Kutnie

PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2012, 12:51
przez Salvelinus
Wybiera się ktos może? Zapodaję link do programu imprezki:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... onu-kutno/